Протокол №2

загальношкільних батьківських зборів

Ходосівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

17.05.2019 року Ходосівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Присутні : 147 осіб (педагогічний колектив - 16 осіб, батьки - 131 )

Порядок денний

1. Про закінчення 2018/2019 навчального року.
2. Проходження щорічного медичного огляду учнями.
3. Проведення літніх ремонтних робіт та підготовка закладу освіти до нового навчального року.
1. Слухали: Ярошенко Наталію Василівну, директора школи , яка повідомила, що повне вивчення навчального матеріалу учнями 1-11-х класів закладу завершується 24 травня 2019 року. Свято «Останній дзвоник» для учнів 1-11 класів закладу буде проведено 24 травня 2019 року о 9 годині. Наказом по закладу визначено строки проведення Державної підсумкової атестації:
• Для учнів 4 класу з 16 по 22 травня 2019 року згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України;
• Для учнів 9 класу з 28 травня по 05 червня 2019 року з трьох предметів згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України.
• Для учнів 11 класу у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 21 травня по 13 червня 2019 року.
Урочисте вручення документів про освіту випускникам 11 класу навчального закладу відбудеться 27 червня 2019 року, 9 класу – 14 червня 2019 року. Наказом по закладу заборонено будь-які неофіційні форми відзначення свята вручення документів про освіту, збір коштів працівниками навчального закладу та їх використання без відповідного бухгалтерського обліку. В приміщенні закладу розміщений інформаційний стенд, на якому серед іншої інформації наявні номери телефонів «гарячої лінії» головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації: (044) 278-23-62, 279-84-52; відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації: 5-54-27, (044) 450-04-65, 450-04-91 з питань проведення ДПА.
Вирішили: Інформацію взяти до відома.
Результати голосування: кількість голосів: за - 147, проти - 0, утримались - 0.
2. Слухали: Сіренко Аллу Василівну, заступника директора школи з виховної роботи, яка наголосила, що всі учні закладу повинні пройти медичний огляд під час літніх канікул та отримати медичні довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”. Після проходження медогляду довідки потрібно здати класним керівникам для складання списків учнів по групах здоров’я.
Алла Василівна наголосила, що якщо в учня не буде медичної довідки з пройденим медичним оглядом, то оцінка навчальної діяльності на уроках фізкультури буде не вища за 3 бали.
Вирішили: До 01 вересня 2019 року всім учням школи пройти медичний огляд.
Результати голосування: кількість голосів: за - 147, проти - 0, утримались - 0.
3. Слухали: Ярошенко Наталію Василівну, директора школи, яка проінформувала про виконання деяких пунктів Комплексно-цільової програми розвитку закладу щодо ремонту та наголосила, що за рахунок коштів місцевого самоврядування планується ремонт класного приміщення №7, ремонт стелі з заміною освітлення кабінетів №10 та №11, ремонт допоміжних приміщень на І та ІІ поверхах та придбання шкільних меблів:
- Комплект учнівський, 2-місний без полиці, з регулюванням по висоті – 30 шт.
- Комплект учнівський одномісний без полиці, з регулюванням по висоті (кругла труба) – 30 шт..
- Стіл БЮ-104 – 1 шт.
- Тумбочка БЮ-404 – 1 шт.
- Стіл письмовий з полицею – 1 шт.
- Стілець офісний ІСО – 1 шт..
- Стінка дитяча «Даринка» - 2 шт.
За рахунок районного бюджету планується капітальний ремонт класного приміщення №4 та добудова класного приміщення. Далі директор відмітила, що майже всі класні приміщення добре збережені, тільки в деяких класах потрібно провести косметичні ремонти. Адміністрацією закладу була подана заявка до відділу освіти на придбання меблів в середні класи та потребу в будівельних матеріалах для проведення ремонтних робіт.
Вирішили: Провести організований поточний ремонт приміщень закладу.
Результати голосування: кількість голосів: за - 147, проти -0, утримались- 0.
Голова зборів І. С. Потієвська
Секретар зборів Н.П.Попрійчук

Протокол №1

загальношкільних батьківських зборів

Ходосівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів

14.09.2018 року Ходосівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Присутні : 135 осіб (педагогічний колектив - 15 осіб, батьки - 120)
Порядок денний
1. Вибори членів Ради закладу.
2. Планування роботи в закладі на 2018/2019 навчальний рік.
3. Про харчування учнів в їдальні.
4. Проходження медичного огляду учнями.
5. Відвідування закладу учнями.
6. Про забезпеченість учнів підручниками.
7. Про використання мобільних телефонів та інших гаджетів в освітньому процесі.
8. Про проект Статуту закладу (нова редакція).
1. Слухали: Ярошенко Наталію Василівну, директора школи, яка наголосила, що для належного функціонування закладу та згідно Статуту закладу на зборах потрібно внести зміни у склад членів Ради школи. До складу Ради необхідно вибрати представника від батьків учнів 1 класу.
Виступили:
1.Гавриленко Людмила Володимирівна, вчителька початкових класів, яка запропонувала обрати до Ради школи представника від 1 класу Широкову Ганну Сергіївну.
Вирішили: провести голосування.
Результати голосування: кількість голосів: за - 135, проти - 0, утримались - 0.
Ухвалили: Ввести до Ради закладу Широкову Ганну Сергіївну.
2. Слухали: Фастовець Ольгу Миколаївну, заступник директора школи з навчально-виховної роботи, яка ознайомила з основними заходами освітнього процесу в закладі у 2018/2019 н. р. Зупинилась на традиціях закладу та формуванні основних компетентностей учнів.
Вирішили: Погодити заходи річного плану роботи та плану виховної роботи закладу на 2018/2019 навчальний рік.
Результати голосування: кількість голосів: за -135, проти - 0, утримались- 0.
Ухвалили: Заходи річного плану роботи та плану виховної роботи закладу на 2018/2019 навчальний рік погодити.
3. Слухали: Ярошенко Наталію Василівну, директора школи, яка повідомила, що харчування в їдальні розпочалось з першого дня навчання. Харчоблок був повністю підготовлений до приготування їжі: проведено поточний ремонт приміщень (побілено стелю, пофарбовано панелі, труби та батареї), замінено деяке обладнання, завезено новий посуд. Безкоштовним харчуванням на суму 16 грн. згідно розпорядження голови районної державної адміністрації охоплені всі учні початкових класів та діти пільгових категорій – це напівсироти, інваліди, діти позбавлені батьківського піклування, діти батьків які є учасниками АТО. Створена наказом керівника бракеражна комісія, яка перевіряє якість страв і веде відповідні журнали. В їдальні систематично готується перша, друга страви, є власна випічка. Тому практично 90% учнів одержують харчування в їдальні.
Вирішили: Членам Ради закладу систематично перевіряти якість харчування учнів в шкільній їдальні.
Результати голосування: кількість голосів: за - 135, проти - 0, утримались - 0.
Ухвалили: Систематично перевіряти якість харчування.
4. Слухали: Сіренко Аллу Василівну, заступник директора школи з виховної роботи, яка наголосила, що всі учні школи повинні були пройти медичний огляд під час літніх канікул. На даний час учні навчального закладу, які ще не пройшли обстеження і не пред’явили довідки можуть пройти медогляд в Ходосівській АЗПСМ. Без довідок до уроків фізкультури учні допускатися не повинні.
Вирішили: закінчити проходження медичного огляду учнями до 01.10.2018 р.
Результати голосування: кількість голосів: за - 135, проти - 0, утримались - 0.
Ухвалили: Пройти медичний огляд учнями до 01.10.2018 р.
5.Слухали: Сіренко Аллу Василівну, заступника директора з виховної роботи, яка повідомила про те, що учень, який пропустив заняття повинен представити довідку з лікувального закладу, а в разі пропуску без поважних причин батьки повинні пояснити це в записці, яка зберігається в особовій справі учня. Якщо на протязі 10 днів учень відсутній і немає документа, який підтверджує його хворобу, то адміністрація повинна скласти акт і передати до районного відділу освіти де будуть робитись відповідні висновки щодо того, як батьки займаються вихованням своєї дитини.
Вирішили: Батькам обов’язково представляти класним керівникам документ, який підтверджує відсутність учня на уроці.
Результати голосування: кількість голосів: за - 135, проти - 0, утримались - 0.
Ухвалили: Представляти класним керівникам документ, який підтверджує відсутність учня на уроці.
6. Слухали: Тищенка Івана Івановича, завідувач бібліотекою закладу, який повідомив, що на сайті закладу розміщено посилання на електронні версії підручників, які можна використовувати в освітній діяльності.
Вирішили: Користуватися підручниками в освітньому процесі згідно переліку та рекомендацій, затверджених листами Міністерства освіти і науки України.
Результати голосування: кількість голосів: за - 135, проти -0, утримались -0.
Ухвалили: Користуватися підручниками згідно переліку та рекомендацій, затверджених листами Міністерства освіти і науки України.
7. Слухали: Ярошенко Н.В., директор школи, яка ознайомила присутніх з Порядком використання мобільних телефонів та інших гаджетів в освітньому процесі.
Вирішили: Дотримуватись Порядку використання мобільних телефонів та інших гаджетів в освітньому процесі
Результати голосування: Кількість голосів: за-135; проти-0; утримались-0
Ухвалили: Всім учасникам освітнього процесу дотримуватись Порядку використання мобільних телефонів та інших гаджетів в освітньому процесі
8. Слухали: Ярошенко Н.В., директор школи, яка ознайомила присутніх з проектом Статуту закладу (нова редакція), також повідомила, що проект Статуту розміщений на сайті закладу, пропозиції можна надсилати до 01.10.2018р.
Вирішили: Ознайомитись з проектом Статуту закладу (нова редакція)
Результати голосування: Кількість голосів: за-135; проти-0; утримались-0
Ухвалили: Всім учасникам освітнього процесу з проектом Статуту закладу (нова редакція)
Голова зборів І. С. Потієвська
Секретар зборів Н.П.Попрійчук
Кiлькiсть переглядiв: 18064

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.