На допомогу батькам майбутніх першокласників

Про прийом дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», п. 22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 07.04.2005 № 204 «Про прийом дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів», відповідного Інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів від 14.02.2015 №1/9-71, для зарахування майбутніх учнів до загальноосвітнього навчального закладу батьки подають такі документи:

· заяву на ім’я директора загальноосвітнього закладу;

· копію свідоцтва про народження дитини;

· медичну картку встановленого зразка(ФОРМА № 026/0)

· медичну довідку встановленого зразка(ФОРМА № 086-1/0)

Медичні документи подаються не пізніше 01 вересня року зарахування дитини до ЗНЗ.

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних», при зарахуванні дитини до школи, батькам необхідно надати обов’язкову задокументовану згоду на зберігання, використання та обробку персональних даних дитини та власних персональних даних.

Оскільки суб’єктами персональних даних є неповнолітні особи, то згідно норм Сімейного та Цивільного кодексів України, згоду та заяву про зарахування дитини до школи мають подати тільки батьки або особи, які їх замінюють.

Звертаємо Вашу увагуна те, що Вік майбутніх першокласників регламентовано статтею 20 Зако­ну України «Про загальну середню освіту», в якій зазначено, що зарахування учнів до загальноосвіт­ніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з шести років. Згідно щорічних постанов Головного державного санітарного лікаря України не допускається прийом до школи дітей молодше 5 років 8 місяців(станом на 1 вересня)

поради батькам майбутніх першокласників

Малюкам та їх Батькам

поради батькам першокласників

Кiлькiсть переглядiв: 75

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.