Харчування відіграє серйозну роль в питанні повноцінного розвитку і зростання школярів. Воно не тільки сприяє загальному зміцненню організму дітей, але також може впливати на їхню працездатність і успішність. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вберігають дитину від численних хвороб, а й роблять її бадьорішою і уважнішою.

Їжа у школі має бути не тільки корисною, але й смачною і різноманітною. Тому в нашому заладі запровадження реформу шкільного харчування за меню Є. Клопотенка. Новацій зазнали не тільки склад шкільного меню та рецептури приготування, але й форми організації харчування, рекомендації до обладнання харчоблоків та роботи з постачальниками, а також підходи у формуванні культури здорового харчування у школярів, як наскрізної компетенції Нової української школи.

Відповідно до рішення Феодосіївської сільської ради №11 від 12.07.2021 функції організації харчування дітей в закладі покладено на комунальне підприємство "Фудсервіс"

Чотиритижневе сезонне меню для організації одноразового харчування в закладів загальної середньої освіти для учнів Феодосіївської громади Обухівського району Київської області на зимовий період 2022 року

Рішення Феодосіївської сільської ради Обухівського району Київської області від 30.12.2021 №2 «Про затвердження плати за харчування дітей в закладах загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Феодосіївської територіальної громади з 01 січня 2022 року»

Наказ про організацію харчування учнів 1-4 класів, вихованців закладу дошкільної освіти тасоціально незахищених дітей Гвоздівської філії початкової школи – закладу дошкільної освіти опорного закладу у ІІ семестрі 2021/2022 навчального року

Наказ про організацію харчування учнів 1-4 класівта соціально незахищених дітей у ІІ семестрі2021/2022 навчального року

Кiлькiсть переглядiв: 250

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.