Розклад уроків для 1-А класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 8:30 9:15Фізична культура Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Українська література Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Фізична культура Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Фізична культура Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Я досліджую світ Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]
2. 9:25 10:10Українська література Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Українська мова Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Українська література Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Я досліджую світ Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Українська література Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]
3. 10:30 11:15Українська мова Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Математика Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Українська мова Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Математика Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Українська мова Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]
4. 11:35 12:20Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Кузнецова Н.І.[3]Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Кузнецова Н.І.[3]Математика Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Кузнецова Н.І.[3]Математика Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]
5. 12:40 13:25Дизайн і технології Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Образотворче мистецтво Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Я досліджую світ Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]
6. 13:30 14:15Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]

Розклад уроків для 1-Б класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 8:30 9:15Дизайн і технології Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська література Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська література Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська література Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Бондаренко Т. Б.[1]
2. 9:25 10:10Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська мова Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська мова Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська мова Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська література Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]
3. 10:30 11:15Математика Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Математика Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Математика Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Математика Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська мова Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]
4. 11:35 12:20Образотворче мистецтво Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Я досліджую світ Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Я досліджую світ Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Я досліджую світ Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Бондаренко Т. Б.[1]
5. 12:40 13:25Фізична культура Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Фізична культура Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]Фізична культура Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]

Розклад уроків для 2-А класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 8:30 9:15Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Хлевнушко Н.С.[2]Українська література Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Українська література Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Українська література Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Українська література Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]
2. 9:25 10:10Інформатика Власенко Олена Миколаївна Хлевнушко Н.С.[2]Українська мова Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Українська мова Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Українська мова Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Українська мова Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]
3. 10:30 11:15Математика Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Хлевнушко Н.С.[2]Математика Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Хлевнушко Н.С.[2]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Хлевнушко Н.С.[2]
4. 11:35 12:20Інформатика Власенко Олена Миколаївна Хлевнушко Н.С.[2]Математика Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Дизайн і технології Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Математика Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Я досліджую світ Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]
5. 12:40 13:25Фізична культура Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Я досліджую світ Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Я досліджую світ Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Образотворче мистецтво Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Фізична культура Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]
6. 13:30 14:15Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]Фізична культура Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]

Розклад уроків для 2-Б класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 8:30 9:15Я досліджую світ Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Я досліджую світ Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Я досліджую світ Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
2. 9:25 10:10Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
3. 10:30 11:15Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Фізична культура Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
4. 11:35 12:20Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Власенко О.М.[5]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Власенко О.М.[5]Образотворче мистецтво Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Інформатика Власенко Олена Миколаївна Багдасарян Г.С.[37]
5. 12:40 13:25Дизайн і технології Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Фізична культура Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Багдасарян Г.С.[37]Інформатика Власенко Олена Миколаївна Багдасарян Г.С.[37]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Багдасарян Г.С.[37]
6. 13:30 14:15Фізична культура Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]

Розклад уроків для 3-А класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 13:25 14:10Українська література Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Я досліджую світ Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Я досліджую світ Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Я досліджую світ Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська література Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]
2. 14:15 15:00Інформатика Власенко Олена Миколаївна Бондаренко Т. Б.[1]Математика Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Бондаренко Т. Б.[1]Математика Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Математика Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]
3. 15:10 15:55Математика Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська мова Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Інформатика Власенко Олена Миколаївна Бондаренко Т. Б.[1]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська мова Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]
4. 16:00 16:45Українська мова Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Бондаренко Т. Б.[1]Математика Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська мова Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Бондаренко Т. Б.[1]
5. 16:55 17:40Образотворче мистецтво Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська література Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Дизайн і технології Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Українська література Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Фізична культура Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]
6. 17:45 18:30Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Фізична культура Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]Фізична культура Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]

Розклад уроків для 3-Б класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 13:25 14:10Я досліджую світ Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Сіренко О.Ф.[4]
2. 14:15 15:00Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Дизайн і технології Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
3. 15:10 15:55Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Сіренко О.Ф.[4]Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
4. 16:00 16:45Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Сіренко О.Ф.[4]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Сіренко О.Ф.[4]Я досліджую світ Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Я досліджую світ Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
5. 16:55 17:40Фізична культура Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Фізична культура Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Образотворче мистецтво Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Інформатика Власенко Олена Миколаївна Сіренко О.Ф.[4]Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
6. 17:45 18:30Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Фізична культура Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]

Розклад уроків для 4-А класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 8:30 9:15Я досліджую світ Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Я досліджую світ Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
2. 9:25 10:10Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
3. 10:30 11:15Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Сіренко О.Ф.[4]
4. 11:35 12:20Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Сіренко О.Ф.[4]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Сіренко О.Ф.[4]Інформатика Власенко Олена Миколаївна Сіренко О.Ф.[4]Дизайн і технології Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
5. 12:40 13:25Фізична культура Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Сіренко О.Ф.[4]Фізична культура Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Я досліджую світ Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]Образотворче мистецтво Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
6. 13:30 14:15Фізична культура Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]

Розклад уроків для 4-Б класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 13:25 14:10Я досліджую світ Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Я досліджую світ Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Власенко О.М.[5]Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
2. 14:15 15:00Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
3. 15:10 15:55Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Інформатика Власенко Олена Миколаївна Багдасарян Г.С.[37]Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
4. 16:00 16:45Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Багдасарян Г.С.[37]Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Я досліджую світ Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Образотворче мистецтво Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
5. 16:55 17:40Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Власенко О.М.[5]Фізична культура Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Багдасарян Г.С.[37]Дизайн і технології Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]Фізична культура Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
6. 17:45 18:30Фізична культура Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]

Розклад уроків для 5-А класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 8:30 9:15Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12]Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12]Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12]Здоров’я, безпека та побут Кондратюк Галина Петрівна Піддубна Л.О.[12]
2. 9:25 10:10Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12]Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12]Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12]Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12]
3. 10:30 11:15Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Піддубна Л.О.[12]Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12]Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12]Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12]
4. 11:35 12:20Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Піддубна Л.О.[12]Вчимося жити разом Кондратюк Галина Петрівна Піддубна Л.О.[12]Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Піддубна Л.О.[12]Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Піддубна Л.О.[12]Вступ до історії України та громадянської освіти Кондратюк Галина Петрівна Піддубна Л.О.[12]
5. 12:40 13:25Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12]Пізнаємо природу Сіренко Алла Василівна Піддубна Л.О.[12]Пізнаємо природу Сіренко Алла Василівна Піддубна Л.О.[12]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]
6. 13:30 14:15Інтегрований курс «Мистецтво» Попрійчук Наталія Петрівна Піддубна Л.О.[12]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Інтегрований курс «Мистецтво» Попрійчук Наталія Петрівна Піддубна Л.О.[12]
7. 14:20 15:05Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]

Розклад уроків для 5-Б класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 13:25 14:10Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12]Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12]Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12]Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12]
2. 14:15 15:00Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Піддубна Л.О.[12]Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12]Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12]
3. 15:10 15:55Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12]Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12]Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12]Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Піддубна Л.О.[12]Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Піддубна Л.О.[12]
4. 16:00 16:45Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Піддубна Л.О.[12]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Здоров’я, безпека та побут Кондратюк Галина Петрівна Радіонов М.А.[21]Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12]Пізнаємо природу Сіренко Алла Василівна Піддубна Л.О.[12]
5. 16:55 17:40Інтегрований курс «Мистецтво» Попрійчук Наталія Петрівна Піддубна Л.О.[12]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Інтегрований курс «Мистецтво» Попрійчук Наталія Петрівна Піддубна Л.О.[12]
6. 17:45 18:30Вступ до історії України та громадянської освіти Понзель Юлія Миколаївна Піддубна Л.О.[12]Пізнаємо природу Сіренко Алла Василівна Піддубна Л.О.[12]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]
7. 18:40 19:25Вчимося жити разом Понзель Юлія Миколаївна Піддубна Л.О.[12]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]

Розклад уроків для 6-А класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 8:30 9:15 Всесвітня історія Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6] Всесвітня історія Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6]
2. 9:25 10:10 Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Сагач Н.В.[6] Етика Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6] Українська мова Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6] Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Сагач Н.В.[6] Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6]
3. 10:30 11:15 Українська мова Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6] Українська мова Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6] Біологія Сіренко Алла Василівна Сагач Н.В.[6] Образотворче мистецтво Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6]
4. 11:35 12:20 Географія Сіренко Алла Василівна Багдасарян Г.С.[37] Біологія Сіренко Алла Василівна Сагач Н.В.[6] Географія Сіренко Алла Василівна Сагач Н.В.[6] Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]
5. 12:40 13:25 Українська література Притис Юлія Василівна Сіренко О.Ф.[4] Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6] Українська література Притис Юлія Василівна Сіренко О.Ф.[4] Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Сагач Н.В.[6]
6. 13:30 14:15 Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6] Основи здоров'я Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6]
7. 14:20 15:05 Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]
8. 15:10 15:55 Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]

Розклад уроків для 6-Б класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 13:25 14:10Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6]Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6]
2. 14:15 15:00Географія Сіренко Алла Василівна Багдасарян Г.С.[37]Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6]Українська мова Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6]Українська мова Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6]Біологія Сіренко Алла Василівна Сагач Н.В.[6]
3. 15:10 15:55Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Сагач Н.В.[6]Біологія Сіренко Алла Василівна Сагач Н.В.[6]Географія Сіренко Алла Василівна Сагач Н.В.[6]Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6]
4. 16:00 16:45Всесвітня історія Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6]Всесвітня історія Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6]Українська мова Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6]Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Сагач Н.В.[6]Українська література Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6]
5. 16:55 17:40Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Основи здоров'я Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6]Етика Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6]
6. 17:45 18:30Українська література Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6]Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Сагач Н.В.[6]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Образотворче мистецтво Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6]

Розклад уроків для 7 класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 8:30 9:15Географія Сіренко Алла Василівна Понзель Ю.М.[8]Алгебра Власенко Олена Миколаївна Понзель Ю.М.[8]Хімія Дяченко Віра Олександрівна Попрійчук Н.П.[9]Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Понзель Ю.М.[8]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]
2. 9:25 10:10Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Геометрія Власенко Олена Миколаївна Понзель Ю.М.[8]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Понзель Ю.М.[8]Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Понзель Ю.М.[8]Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Понзель Ю.М.[8]
3. 10:30 11:15Алгебра Власенко Олена Миколаївна Понзель Ю.М.[8]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Понзель Ю.М.[8]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Понзель Ю.М.[8]Біологія Сіренко Алла Василівна Понзель Ю.М.[8]
4. 11:35 12:20Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Понзель Ю.М.[8]Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Понзель Ю.М.[8]Геометрія Власенко Олена Миколаївна Понзель Ю.М.[8]Біологія Сіренко Алла Василівна Понзель Ю.М.[8]Географія Сіренко Алла Василівна Понзель Ю.М.[8]
5. 12:40 13:25Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Понзель Ю.М.[8]Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Понзель Ю.М.[8]Історія України Понзель Юлія Миколаївна Понзель Ю.М.[8]Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Понзель Ю.М.[8]Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Понзель Ю.М.[8]
6. 13:30 14:15Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Понзель Ю.М.[8]Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Понзель Ю.М.[8]Образотворче мистецтво Кондратюк Галина Петрівна Понзель Ю.М.[8]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]
7. 14:20 15:05Основи здоров'я Кондратюк Галина Петрівна Понзель Ю.М.[8]Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Понзель Ю.М.[8]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]

Розклад уроків для 8 класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 8:30 9:15Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Сіренко А.В.[10]Українська мова Притис Юлія Василівна Сіренко А.В.[10]Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Сіренко А.В.[10]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Географія Сіренко Алла Василівна Сіренко А.В.[10]
2. 9:25 10:10Українська мова Притис Юлія Василівна Сіренко А.В.[10]Біологія Сіренко Алла Василівна Сіренко А.В.[10]Географія Сіренко Алла Василівна Сіренко А.В.[10]Алгебра Алексєєнко Юрій Володимирович Сіренко А.В.[10]Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Сіренко А.В.[10]
3. 10:30 11:15Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сіренко А.В.[10]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сіренко А.В.[10]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сіренко А.В.[10]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Хімія Дяченко Віра Олександрівна Сіренко А.В.[10]
4. 11:35 12:20Історія України Кондратюк Галина Петрівна Сіренко А.В.[10]Алгебра Алексєєнко Юрій Володимирович Сіренко А.В.[10]Хімія Дяченко Віра Олександрівна Сіренко А.В.[10]Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Сіренко А.В.[10]Українська література Притис Юлія Василівна Сіренко А.В.[10]
5. 12:40 13:25Мистецтво Попрійчук Наталія Петрівна Сіренко А.В.[10]Історія України Кондратюк Галина Петрівна Сіренко А.В.[10]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Біологія Сіренко Алла Василівна Сіренко А.В.[10]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]
6. 13:30 14:15Всесвітня історія Кондратюк Галина Петрівна Сіренко А.В.[10]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Українська література Притис Юлія Василівна Сіренко А.В.[10]Основи здоров'я Кондратюк Галина Петрівна Сіренко А.В.[10]
7. 14:20 15:05Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Геометрія Алексєєнко Юрій Володимирович Сіренко А.В.[10]Геометрія Алексєєнко Юрій Володимирович Сіренко А.В.[10]Людина і світ професій Дяченко Віра Олександрівна Сіренко А.В.[10]

Розклад уроків для 9 класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 8:30 9:15Хімія Дяченко Віра Олександрівна Попрійчук Н.П.[9]Біологія Сіренко Алла Василівна Попрійчук Н.П.[9]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Історія України Кондратюк Галина Петрівна Попрійчук Н.П.[9]Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9]
2. 9:25 10:10Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Попрійчук Н.П.[9]Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Попрійчук Н.П.[9]Алгебра Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9]Англійська мова Притис Юлія Василівна Попрійчук Н.П.[9]Англійська мова Притис Юлія Василівна Попрійчук Н.П.[9]
3. 10:30 11:15Основи правознавства Попрійчук Наталія Петрівна Попрійчук Н.П.[9]Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9]Геометрія Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9]Біологія Сіренко Алла Василівна Попрійчук Н.П.[9]Алгебра Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9]
4. 11:35 12:20Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9]Основи правознавства Попрійчук Наталія Петрівна Попрійчук Н.П.[9]Англійська мова Притис Юлія Василівна Попрійчук Н.П.[9]Українська література Притис Юлія Василівна Попрійчук Н.П.[9]Геометрія Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9]
5. 12:40 13:25Історія України Кондратюк Галина Петрівна Попрійчук Н.П.[9]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Хімія Дяченко Віра Олександрівна Попрійчук Н.П.[9]Всесвітня історія Кондратюк Галина Петрівна Попрійчук Н.П.[9]Географія Сіренко Алла Василівна Попрійчук Н.П.[9]
6. 13:30 14:15Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Попрійчук Н.П.[9]Українська література Притис Юлія Василівна Попрійчук Н.П.[9]Географія Сіренко Алла Василівна Попрійчук Н.П.[9]Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Попрійчук Н.П.[9]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]
7. 14:20 15:05Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Основи здоров'я Кондратюк Галина Петрівна Попрійчук Н.П.[9]Мистецтво Попрійчук Наталія Петрівна Попрійчук Н.П.[9]
8. 15:10 15:55Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]

Розклад уроків для 10 класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 8:30 9:15Українська література Притис Юлія Василівна Притис Ю.В.[7]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Географія Сіренко Алла Василівна Притис Ю.В.[7]Українська мова Притис Юлія Василівна Притис Ю.В.[7]Українська мова Притис Юлія Василівна Притис Ю.В.[7]
2. 9:25 10:10Хімія Дяченко Віра Олександрівна Притис Ю.В.[7]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Притис Ю.В.[7]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Притис Ю.В.[7]Географія Сіренко Алла Василівна Притис Ю.В.[7]Хімія Дяченко Віра Олександрівна Притис Ю.В.[7]
3. 10:30 11:15Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7]Громадянська освіта Попрійчук Наталія Петрівна Притис Ю.В.[7]Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Притис Ю.В.[7]Історія України Понзель Юлія Миколаївна Притис Ю.В.[7]Громадянська освіта Попрійчук Наталія Петрівна Притис Ю.В.[7]
4. 11:35 12:20Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Притис Ю.В.[7]Українська література Притис Юлія Василівна Притис Ю.В.[7]Алгебра і початки аналізу Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7]Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Притис Ю.В.[7]Мистецтво Попрійчук Наталія Петрівна Притис Ю.В.[7]
5. 12:40 13:25Захист України Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Історія України Понзель Юлія Миколаївна Притис Ю.В.[7]Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7]Алгебра і початки аналізу Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7]Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7]
6. 13:30 14:15Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Геометрія Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7]Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Притис Ю.В.[7]Геометрія Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7]Біологія і екологія Сіренко Алла Василівна Притис Ю.В.[7]
7. 14:20 15:05Мистецтво Попрійчук Наталія Петрівна Притис Ю.В.[7]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Біологія і екологія Сіренко Алла Василівна Притис Ю.В.[7]Історія України Понзель Юлія Миколаївна Притис Ю.В.[7]
8. 15:10 15:55Захист України Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]

Розклад уроків для 11 класу

Урокпонеділоквівтороксередачетверпʼятниця
1. 8:30 9:15Захист України Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Астрономія Алексєєнко Юрій Володимирович Кондратюк Г.П.[11]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Кондратюк Г.П.[11]Географія Сіренко Алла Василівна Кондратюк Г.П.[11]Хімія Дяченко Віра Олександрівна Кондратюк Г.П.[11]
2. 9:25 10:10Географія Сіренко Алла Василівна Кондратюк Г.П.[11]Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Кондратюк Г.П.[11]Хімія Дяченко Віра Олександрівна Кондратюк Г.П.[11]Алгебра і початки аналізу Власенко Олена Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Кондратюк Г.П.[11]
3. 10:30 11:15Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]Алгебра і початки аналізу Власенко Олена Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]Геометрія Власенко Олена Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]Геометрія Власенко Олена Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]
4. 11:35 12:20Мистецтво Попрійчук Наталія Петрівна Кондратюк Г.П.[11]Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]Захист України Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Кондратюк Г.П.[11]
5. 12:40 13:25Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Кондратюк Г.П.[11]Мистецтво Попрійчук Наталія Петрівна Кондратюк Г.П.[11]Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]
6. 13:30 14:15Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]Біологія і екологія Сіренко Алла Василівна Кондратюк Г.П.[11]Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Кондратюк Г.П.[11]Історія України Понзель Юлія Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]Історія України Понзель Юлія Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]
7. 14:20 15:05Історія України Понзель Юлія Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]Біологія і екологія Сіренко Алла Василівна Кондратюк Г.П.[11]Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності Кондратюк Галина Петрівна Кондратюк Г.П.[11]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]
8. 15:10 15:55Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]
Кiлькiсть переглядiв: 1134

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.