Дистанційне навчання

З 01 вересня в закладі організовано дистанційне навчання.

Наказ про організацію освітнього процесу в школі у 2022/2023 навчальному році

Додаток 1 до наказу про організацію освітнього процесу в школі у 2022/2023 навчальному році

Додаток 2 до наказу про організацію освітнього процесу в школі у 2022/2023 навчальному році

Додаток 3 до наказу про організацію освітнього процесу в школі у 2022/2023 навчальному році

Додаток 4 до наказу про організацію освітнього процесу в школі у 2022/2023 навчальному році

Всі завдання здобувачам освіти будуть подаватися на платформах Classroom та Zoom.

Для організації освітнього процесу, комунікації, аналітики та інформації про успішність учнів у закладі використовується платформа E-journal (електронні журнали, електронні щоденники). На платформі автоматично створюється розклад уроків, вноситься заміна вчителів, відкрито цілодобовий доступ для адміністрації, учителів, учнів та батьків.

Для комунікації учасників освітнього процесу використовуються електронні пошти та соціальні мережі/месенджери: Facebook, Viber, Telegram.

Для самооцінювання учнів та діагностування прогресу набуття учнями знань і компетентностей заклад використовує спеціальні платформи: «На урок», «Всеосвіта», «Мій клас», Classtime, Сlass Dojo Quizlet, Quizizz, Kahoot, LearningApps.

Під час оцінювання навчальних досягнень важливо враховувати дотримання учнями принципів доброчесності, а саме: вияв поваги до інших осіб, їх прав і свобод, дотримання принципів академічної доброчесності. У разі порушення учнем / ученицею принципів доброчесності під час певного виду навчальної діяльності учитель може прийняти рішення не оцінювати результат такої навчальної діяльності.

Оцінка результатів навчання учнів є конфіденційною інформацією, яку повідомляють лише учневі/учениці, його/її батькам (іншим законним представникам).

За дистанційного та змішаного режимів навчання оцінювання результатів навчання учнів може здійснюватися очно або дистанційно з використанням можливостей інформаційно-комунікаційних (цифрових) технологій, зокрема відеоконференцзв’язку.

Оцінювання результатів навчання учнів у закладі загальної середньої освіти врегульовано критеріями оцінювання (Додатки 2, 3, 4 до Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти)

Нижче розміщено пам'ятки для учнів та їх батьків щодо організації дистанційного навчання.


Пам’ятка для батьків щодо організації дистанційного навчання дитини

Пам’ятка для учнів щодо роботи під час дистанційного навчання

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Відео для ознайомлення, як працювати на платформі Google Classroom

Як працювати з Google Classroom зі смартфона. Відео для учнів

Як користуватись Google Classroom з комп'ютера. Відео для учнів


РОЗКЛАД УРОКІВ

Розклад уроків для 1-А класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 8:30 9:15 Фізична культура Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Українська література Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Фізична культура Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Фізична культура Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Я досліджую світ Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]
2. 9:25 10:10 Українська література Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Українська мова Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Українська література Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Я досліджую світ Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Українська література Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]
3. 10:30 11:15 Українська мова Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Математика Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Українська мова Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Математика Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Українська мова Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]
4. 11:35 12:20 Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Кузнецова Н.І.[3] Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Кузнецова Н.І.[3] Математика Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Кузнецова Н.І.[3] Математика Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]
5. 12:40 13:25 Дизайн і технології Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Образотворче мистецтво Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Я досліджую світ Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3] Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]
6. 13:30 14:15 Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності Кузнецова Наталія Ігорівна Кузнецова Н.І.[3]

Розклад уроків для 1-Б класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 8:30 9:15 Дизайн і технології Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська література Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська література Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська література Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Бондаренко Т. Б.[1]
2. 9:25 10:10 Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська мова Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська мова Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська мова Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська література Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]
3. 10:30 11:15 Математика Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Математика Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Математика Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Математика Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська мова Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]
4. 11:35 12:20 Образотворче мистецтво Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Я досліджую світ Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Я досліджую світ Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Я досліджую світ Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Бондаренко Т. Б.[1]
5. 12:40 13:25 Фізична культура Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Фізична культура Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1] Фізична культура Галабіцька Марія Михайлівна Бондаренко Т. Б.[1]

Розклад уроків для 2-А класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 8:30 9:15 Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Хлевнушко Н.С.[2] Українська література Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Українська література Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Українська література Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Українська література Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]
2. 9:25 10:10 Інформатика Власенко Олена Миколаївна Хлевнушко Н.С.[2] Українська мова Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Українська мова Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Українська мова Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Українська мова Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]
3. 10:30 11:15 Математика Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Хлевнушко Н.С.[2] Математика Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Хлевнушко Н.С.[2] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Хлевнушко Н.С.[2]
4. 11:35 12:20 Інформатика Власенко Олена Миколаївна Хлевнушко Н.С.[2] Математика Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Дизайн і технології Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Математика Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Я досліджую світ Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]
5. 12:40 13:25 Фізична культура Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Я досліджую світ Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Я досліджую світ Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Образотворче мистецтво Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Фізична культура Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]
6. 13:30 14:15 Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2] Фізична культура Хлевнушко Надія Сергіївна Хлевнушко Н.С.[2]

Розклад уроків для 2-Б класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 8:30 9:15 Я досліджую світ Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Я досліджую світ Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Я досліджую світ Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
2. 9:25 10:10 Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
3. 10:30 11:15 Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Фізична культура Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
4. 11:35 12:20 Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Власенко О.М.[5] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Власенко О.М.[5] Образотворче мистецтво Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Інформатика Власенко Олена Миколаївна Багдасарян Г.С.[37]
5. 12:40 13:25 Дизайн і технології Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Фізична культура Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Багдасарян Г.С.[37] Інформатика Власенко Олена Миколаївна Багдасарян Г.С.[37] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Багдасарян Г.С.[37]
6. 13:30 14:15 Фізична культура Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]

Розклад уроків для 3-А класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 13:25 14:10 Українська література Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Я досліджую світ Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Я досліджую світ Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Я досліджую світ Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська література Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]
2. 14:15 15:00 Інформатика Власенко Олена Миколаївна Бондаренко Т. Б.[1] Математика Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Бондаренко Т. Б.[1] Математика Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Математика Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]
3. 15:10 15:55 Математика Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська мова Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Інформатика Власенко Олена Миколаївна Бондаренко Т. Б.[1] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська мова Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]
4. 16:00 16:45 Українська мова Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Бондаренко Т. Б.[1] Математика Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська мова Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Бондаренко Т. Б.[1]
5. 16:55 17:40 Образотворче мистецтво Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська література Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Дизайн і технології Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Українська література Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Фізична культура Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]
6. 17:45 18:30 Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Фізична культура Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1] Фізична культура Бондаренко Тетяна Борисівна Бондаренко Т. Б.[1]

Розклад уроків для 3-Б класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 13:25 14:10 Я досліджую світ Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Сіренко О.Ф.[4]
2. 14:15 15:00 Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Дизайн і технології Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
3. 15:10 15:55 Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Сіренко О.Ф.[4] Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
4. 16:00 16:45 Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Сіренко О.Ф.[4] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Сіренко О.Ф.[4] Я досліджую світ Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Я досліджую світ Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
5. 16:55 17:40 Фізична культура Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Фізична культура Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Образотворче мистецтво Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Інформатика Власенко Олена Миколаївна Сіренко О.Ф.[4] Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
6. 17:45 18:30 Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Фізична культура Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]

Розклад уроків для 4-А класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 8:30 9:15 Я досліджую світ Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Я досліджую світ Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
2. 9:25 10:10 Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Математика Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
3. 10:30 11:15 Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Українська мова Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Сіренко О.Ф.[4]
4. 11:35 12:20 Українська література Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Сіренко О.Ф.[4] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Сіренко О.Ф.[4] Інформатика Власенко Олена Миколаївна Сіренко О.Ф.[4] Дизайн і технології Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
5. 12:40 13:25 Фізична культура Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Сіренко О.Ф.[4] Фізична культура Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Я досліджую світ Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4] Образотворче мистецтво Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]
6. 13:30 14:15 Фізична культура Сіренко Оксана Федорівна Сіренко О.Ф.[4]

Розклад уроків для 4-Б класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 13:25 14:10 Я досліджую світ Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Я досліджую світ Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Власенко О.М.[5] Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
2. 14:15 15:00 Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
3. 15:10 15:55 Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Українська мова Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Інформатика Власенко Олена Миколаївна Багдасарян Г.С.[37] Математика Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
4. 16:00 16:45 Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Багдасарян Г.С.[37] Українська література Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Я досліджую світ Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Образотворче мистецтво Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
5. 16:55 17:40 Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Власенко О.М.[5] Фізична культура Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Багдасарян Г.С.[37] Дизайн і технології Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37] Фізична культура Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]
6. 17:45 18:30 Фізична культура Багдасарян Ганна Сергіївна Багдасарян Г.С.[37]

Розклад уроків для 5-А класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 8:30 9:15 Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12] Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12] Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12] Здоров’я, безпека та побут Кондратюк Галина Петрівна Піддубна Л.О.[12]
2. 9:25 10:10 Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12] Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12] Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12] Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12]
3. 10:30 11:15 Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Піддубна Л.О.[12] Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12] Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12] Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12]
4. 11:35 12:20 Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Піддубна Л.О.[12] Вчимося жити разом Кондратюк Галина Петрівна Піддубна Л.О.[12] Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Піддубна Л.О.[12] Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Піддубна Л.О.[12] Вступ до історії України та громадянської освіти Кондратюк Галина Петрівна Піддубна Л.О.[12]
5. 12:40 13:25 Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12] Пізнаємо природу Сіренко Алла Василівна Піддубна Л.О.[12] Пізнаємо природу Сіренко Алла Василівна Піддубна Л.О.[12] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]
6. 13:30 14:15 Інтегрований курс «Мистецтво» Попрійчук Наталія Петрівна Піддубна Л.О.[12] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Інтегрований курс «Мистецтво» Попрійчук Наталія Петрівна Піддубна Л.О.[12]
7. 14:20 15:05 Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]

Розклад уроків для 5-Б класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 13:25 14:10 Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12] Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12] Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12] Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12]
2. 14:15 15:00 Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Піддубна Л.О.[12] Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Піддубна Л.О.[12] Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12]
3. 15:10 15:55 Математика Власенко Олена Миколаївна Піддубна Л.О.[12] Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12] Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12] Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Піддубна Л.О.[12] Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Піддубна Л.О.[12]
4. 16:00 16:45 Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Піддубна Л.О.[12] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Здоров’я, безпека та побут Кондратюк Галина Петрівна Радіонов М.А.[21] Українська мова Притис Юлія Василівна Піддубна Л.О.[12] Пізнаємо природу Сіренко Алла Василівна Піддубна Л.О.[12]
5. 16:55 17:40 Інтегрований курс «Мистецтво» Попрійчук Наталія Петрівна Піддубна Л.О.[12] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Інтегрований курс «Мистецтво» Попрійчук Наталія Петрівна Піддубна Л.О.[12]
6. 17:45 18:30 Вступ до історії України та громадянської освіти Понзель Юлія Миколаївна Піддубна Л.О.[12] Пізнаємо природу Сіренко Алла Василівна Піддубна Л.О.[12] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]
7. 18:40 19:25 Вчимося жити разом Понзель Юлія Миколаївна Піддубна Л.О.[12] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]

Розклад уроків для 6-А класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 8:30 9:15 Всесвітня історія Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6] Всесвітня історія Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6]
2. 9:25 10:10 Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Сагач Н.В.[6] Етика Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6] Українська мова Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6] Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Сагач Н.В.[6] Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6]
3. 10:30 11:15 Українська мова Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6] Українська мова Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6] Біологія Сіренко Алла Василівна Сагач Н.В.[6] Образотворче мистецтво Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6]
4. 11:35 12:20 Географія Сіренко Алла Василівна Багдасарян Г.С.[37] Біологія Сіренко Алла Василівна Сагач Н.В.[6] Географія Сіренко Алла Василівна Сагач Н.В.[6] Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]
5. 12:40 13:25 Українська література Притис Юлія Василівна Сіренко О.Ф.[4] Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6] Українська література Притис Юлія Василівна Сіренко О.Ф.[4] Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Сагач Н.В.[6]
6. 13:30 14:15 Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6] Основи здоров'я Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6]
7. 14:20 15:05 Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]
8. 15:10 15:55 Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]

Розклад уроків для 6-Б класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 13:25 14:10 Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6] Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6]
2. 14:15 15:00 Географія Сіренко Алла Василівна Багдасарян Г.С.[37] Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6] Українська мова Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6] Українська мова Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6] Біологія Сіренко Алла Василівна Сагач Н.В.[6]
3. 15:10 15:55 Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Сагач Н.В.[6] Біологія Сіренко Алла Василівна Сагач Н.В.[6] Географія Сіренко Алла Василівна Сагач Н.В.[6] Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сагач Н.В.[6]
4. 16:00 16:45 Всесвітня історія Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6] Всесвітня історія Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6] Українська мова Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6] Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Сагач Н.В.[6] Українська література Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6]
5. 16:55 17:40 Математика Алексєєнко Юрій Володимирович Сагач Н.В.[6] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Основи здоров'я Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6] Етика Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6]
6. 17:45 18:30 Українська література Притис Юлія Василівна Сагач Н.В.[6] Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Сагач Н.В.[6] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Образотворче мистецтво Кондратюк Галина Петрівна Сагач Н.В.[6]

Розклад уроків для 7 класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 8:30 9:15 Географія Сіренко Алла Василівна Понзель Ю.М.[8] Алгебра Власенко Олена Миколаївна Понзель Ю.М.[8] Хімія Дяченко Віра Олександрівна Попрійчук Н.П.[9] Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Понзель Ю.М.[8] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]
2. 9:25 10:10 Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Геометрія Власенко Олена Миколаївна Понзель Ю.М.[8] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Понзель Ю.М.[8] Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Понзель Ю.М.[8] Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Понзель Ю.М.[8]
3. 10:30 11:15 Алгебра Власенко Олена Миколаївна Понзель Ю.М.[8] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Понзель Ю.М.[8] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Понзель Ю.М.[8] Біологія Сіренко Алла Василівна Понзель Ю.М.[8]
4. 11:35 12:20 Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Понзель Ю.М.[8] Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Понзель Ю.М.[8] Геометрія Власенко Олена Миколаївна Понзель Ю.М.[8] Біологія Сіренко Алла Василівна Понзель Ю.М.[8] Географія Сіренко Алла Василівна Понзель Ю.М.[8]
5. 12:40 13:25 Англійська мова Піддубна Людмила Олександрівна Понзель Ю.М.[8] Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Понзель Ю.М.[8] Історія України Понзель Юлія Миколаївна Понзель Ю.М.[8] Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Понзель Ю.М.[8] Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Понзель Ю.М.[8]
6. 13:30 14:15 Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Понзель Ю.М.[8] Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Понзель Ю.М.[8] Образотворче мистецтво Кондратюк Галина Петрівна Понзель Ю.М.[8] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]
7. 14:20 15:05 Основи здоров'я Кондратюк Галина Петрівна Понзель Ю.М.[8] Музичне мистецтво Космина Олена Миколаївна Понзель Ю.М.[8] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]

Розклад уроків для 8 класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 8:30 9:15 Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Сіренко А.В.[10] Українська мова Притис Юлія Василівна Сіренко А.В.[10] Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Сіренко А.В.[10] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Географія Сіренко Алла Василівна Сіренко А.В.[10]
2. 9:25 10:10 Українська мова Притис Юлія Василівна Сіренко А.В.[10] Біологія Сіренко Алла Василівна Сіренко А.В.[10] Географія Сіренко Алла Василівна Сіренко А.В.[10] Алгебра Алексєєнко Юрій Володимирович Сіренко А.В.[10] Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Сіренко А.В.[10]
3. 10:30 11:15 Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сіренко А.В.[10] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сіренко А.В.[10] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Сіренко А.В.[10] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Хімія Дяченко Віра Олександрівна Сіренко А.В.[10]
4. 11:35 12:20 Історія України Кондратюк Галина Петрівна Сіренко А.В.[10] Алгебра Алексєєнко Юрій Володимирович Сіренко А.В.[10] Хімія Дяченко Віра Олександрівна Сіренко А.В.[10] Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Сіренко А.В.[10] Українська література Притис Юлія Василівна Сіренко А.В.[10]
5. 12:40 13:25 Мистецтво Попрійчук Наталія Петрівна Сіренко А.В.[10] Історія України Кондратюк Галина Петрівна Сіренко А.В.[10] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Біологія Сіренко Алла Василівна Сіренко А.В.[10] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]
6. 13:30 14:15 Всесвітня історія Кондратюк Галина Петрівна Сіренко А.В.[10] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Українська література Притис Юлія Василівна Сіренко А.В.[10] Основи здоров'я Кондратюк Галина Петрівна Сіренко А.В.[10]
7. 14:20 15:05 Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Геометрія Алексєєнко Юрій Володимирович Сіренко А.В.[10] Геометрія Алексєєнко Юрій Володимирович Сіренко А.В.[10] Людина і світ професій Дяченко Віра Олександрівна Сіренко А.В.[10]

Розклад уроків для 9 класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 8:30 9:15 Хімія Дяченко Віра Олександрівна Попрійчук Н.П.[9] Біологія Сіренко Алла Василівна Попрійчук Н.П.[9] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Історія України Кондратюк Галина Петрівна Попрійчук Н.П.[9] Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9]
2. 9:25 10:10 Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Попрійчук Н.П.[9] Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Попрійчук Н.П.[9] Алгебра Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9] Англійська мова Притис Юлія Василівна Попрійчук Н.П.[9] Англійська мова Притис Юлія Василівна Попрійчук Н.П.[9]
3. 10:30 11:15 Основи правознавства Попрійчук Наталія Петрівна Попрійчук Н.П.[9] Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9] Геометрія Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9] Біологія Сіренко Алла Василівна Попрійчук Н.П.[9] Алгебра Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9]
4. 11:35 12:20 Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9] Основи правознавства Попрійчук Наталія Петрівна Попрійчук Н.П.[9] Англійська мова Притис Юлія Василівна Попрійчук Н.П.[9] Українська література Притис Юлія Василівна Попрійчук Н.П.[9] Геометрія Алексєєнко Юрій Володимирович Попрійчук Н.П.[9]
5. 12:40 13:25 Історія України Кондратюк Галина Петрівна Попрійчук Н.П.[9] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Хімія Дяченко Віра Олександрівна Попрійчук Н.П.[9] Всесвітня історія Кондратюк Галина Петрівна Попрійчук Н.П.[9] Географія Сіренко Алла Василівна Попрійчук Н.П.[9]
6. 13:30 14:15 Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Попрійчук Н.П.[9] Українська література Притис Юлія Василівна Попрійчук Н.П.[9] Географія Сіренко Алла Василівна Попрійчук Н.П.[9] Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Попрійчук Н.П.[9] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]
7. 14:20 15:05 Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Основи здоров'я Кондратюк Галина Петрівна Попрійчук Н.П.[9] Мистецтво Попрійчук Наталія Петрівна Попрійчук Н.П.[9]
8. 15:10 15:55 Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]

Розклад уроків для 10 класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 8:30 9:15 Українська література Притис Юлія Василівна Притис Ю.В.[7] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Географія Сіренко Алла Василівна Притис Ю.В.[7] Українська мова Притис Юлія Василівна Притис Ю.В.[7] Українська мова Притис Юлія Василівна Притис Ю.В.[7]
2. 9:25 10:10 Хімія Дяченко Віра Олександрівна Притис Ю.В.[7] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Притис Ю.В.[7] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Притис Ю.В.[7] Географія Сіренко Алла Василівна Притис Ю.В.[7] Хімія Дяченко Віра Олександрівна Притис Ю.В.[7]
3. 10:30 11:15 Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7] Громадянська освіта Попрійчук Наталія Петрівна Притис Ю.В.[7] Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Притис Ю.В.[7] Історія України Понзель Юлія Миколаївна Притис Ю.В.[7] Громадянська освіта Попрійчук Наталія Петрівна Притис Ю.В.[7]
4. 11:35 12:20 Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Притис Ю.В.[7] Українська література Притис Юлія Василівна Притис Ю.В.[7] Алгебра і початки аналізу Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7] Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Притис Ю.В.[7] Мистецтво Попрійчук Наталія Петрівна Притис Ю.В.[7]
5. 12:40 13:25 Захист України Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Історія України Понзель Юлія Миколаївна Притис Ю.В.[7] Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7] Алгебра і початки аналізу Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7] Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7]
6. 13:30 14:15 Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Геометрія Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7] Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Притис Ю.В.[7] Геометрія Алексєєнко Юрій Володимирович Притис Ю.В.[7] Біологія і екологія Сіренко Алла Василівна Притис Ю.В.[7]
7. 14:20 15:05 Мистецтво Попрійчук Наталія Петрівна Притис Ю.В.[7] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Біологія і екологія Сіренко Алла Василівна Притис Ю.В.[7] Історія України Понзель Юлія Миколаївна Притис Ю.В.[7]
8. 15:10 15:55 Захист України Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5]

Розклад уроків для 11 класу

Урок понеділок вівторок середа четвер пʼятниця
1. 8:30 9:15 Захист України Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Астрономія Алексєєнко Юрій Володимирович Кондратюк Г.П.[11] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Кондратюк Г.П.[11] Географія Сіренко Алла Василівна Кондратюк Г.П.[11] Хімія Дяченко Віра Олександрівна Кондратюк Г.П.[11]
2. 9:25 10:10 Географія Сіренко Алла Василівна Кондратюк Г.П.[11] Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Кондратюк Г.П.[11] Хімія Дяченко Віра Олександрівна Кондратюк Г.П.[11] Алгебра і початки аналізу Власенко Олена Миколаївна Кондратюк Г.П.[11] Англійська мова Сагач Наталія Володимирівна Кондратюк Г.П.[11]
3. 10:30 11:15 Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Кондратюк Г.П.[11] Українська мова Фастовець Ольга Миколаївна Кондратюк Г.П.[11] Алгебра і початки аналізу Власенко Олена Миколаївна Кондратюк Г.П.[11] Геометрія Власенко Олена Миколаївна Кондратюк Г.П.[11] Геометрія Власенко Олена Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]
4. 11:35 12:20 Мистецтво Попрійчук Наталія Петрівна Кондратюк Г.П.[11] Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Кондратюк Г.П.[11] Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Кондратюк Г.П.[11] Захист України Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Зарубіжна література Ярошенко Наталія Василівна Кондратюк Г.П.[11]
5. 12:40 13:25 Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Кондратюк Г.П.[11] Мистецтво Попрійчук Наталія Петрівна Кондратюк Г.П.[11] Інформатика Гнатюк Андрій Сергійович Власенко О.М.[5] Всесвітня історія Понзель Юлія Миколаївна Кондратюк Г.П.[11] Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]
6. 13:30 14:15 Українська література Фастовець Ольга Миколаївна Кондратюк Г.П.[11] Біологія і екологія Сіренко Алла Василівна Кондратюк Г.П.[11] Фізика Алексєєнко Юрій Володимирович Кондратюк Г.П.[11] Історія України Понзель Юлія Миколаївна Кондратюк Г.П.[11] Історія України Понзель Юлія Миколаївна Кондратюк Г.П.[11]
7. 14:20 15:05 Історія України Понзель Юлія Миколаївна Кондратюк Г.П.[11] Біологія і екологія Сіренко Алла Василівна Кондратюк Г.П.[11] Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності Кондратюк Галина Петрівна Кондратюк Г.П.[11] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]
8. 15:10 15:55 Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21] Фізична культура Радіонов Максим Анатолійович Радіонов М.А.[21]
Кiлькiсть переглядiв: 2002

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.