Трійця – свято, яке закінчує весняний цикл та символізує зустріч літа. Сьогодні це свято хвилює нас так само, як і наших далеких прародичів. Як і всі інші свята наших пращурів, Зелені свята базувалися на хліборобських традиціях сонячного циклу. Але окрім культу Сонця і культу предків, в основі Зелених свят лежав культ дерева і квітів. Можливо, тисячолітня традиція прикрашати житло на Зелені свята зеленим віттям і була пов’язана з давнім культом і святом дерев.

Учні 2-Б класу Ходосівського ліцею вітають з Зеленими святами та бажають всім миру, злагоди, добра та взаєморозуміння.

СВЯТО ТРІЙЦІ ВЖЕ НАСТАЛО, В ЗЕЛЕНЬ ХАТИ УКВІТЧАЛО...

В Україні напередодні Трійці люди прикрашають свої домівки зеленим гіллям, квітами, травою, тому ці дні ще називають “Зеленими святами”. Травою вистеляють підлогу, з квітів і запашного зілля плетуть вінки, запалюють свічки. Духмяні пахощі зелені й квітів створюють особливу атмосферу свята. Ця традиція склалася ще у давні часи.

Учні 4-Б класу Ходосівського ліцею вітають всіх з Трійцею і бажають, щоб у душі кожної людини завжди жила надія, щоб у серці було багато місця для добра, щоб у житті панували щастя, здоров'я, радість та добробут.

ТРІЙЦЯ ПРИЙШЛА, ЩАСТЯ ПРИНЕСЛА!

В Україні день Трійці часто називають Зеленою неділею. Зелена неділя була ознакою початку справжнього літа, вшануванням культу квітучої природи, дерев і лісів. Напередодні Зеленої неділі, у суботу, оселі прикрашали зеленими гілочками, квітами, духмяними травами. Зілля в цей час вважалося могутнім оберегом від нечистої сили, водночас воно приваблювало до людей добрих духів дерев, полів та води.

Учні 3-Б класу Ходосівського ліцею вітають всіх зі святом Трійці! Нехай це свято надихає всіх на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя, впевненість у майбутнє та мир нашій славній Україні!

МИ ТРІЙЦЮ БУДЕМ СВЯТКУВАТИ ТА УКРАЇНУ ПРОСЛАВЛЯТИ!

Кiлькiсть переглядiв: 902

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.