«Учнівський квартал - 2019»

Свято з нагоди вручення свідоцтва про здобуття базової середньої освіти
14 червня 2019 року відбулися урочистості з нагоди випуску учнів 9-го класу. Дев’ятий клас – це перехрестя. Хтось сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в коледжі, технікумі, ліцеї. Ну, а хтось повернеться в школу, продовжить навчання в десятому класі. Для наших випускників цього дня був хвилюючий момент істини – перший в житті документ про базову освіту, який вони отримують після проходження ДПА. Це святкова і визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки це їх перший документ, який засвідчує про щоденну працю кожного учня протягом усіх дев’яти шкільних років.
З особливим хвилюванням приймали випускники вітання від директора школи Ярошенко Наталії Василівни, класного керівника Сагач Наталія Володимирівна, першої вчительки Гавриленко Людмили Володимирівни.
Мами наших випускників намагалися бути такими ж творчими та креативними як їхні діти, то ж підготували танцювальний сюрприз.
У відповідь на всі привітання випускники подякували учителям і батькам за вогонь великої любові до них, за пророщені в їх душах зерна добра, любові, мудрості.
Нарешті, для ще зовсім юних учнів відкриваються двері дорослого життя, яким вони мають можливість скористатися. Отож, бажаємо кожному з них – здійснення мрій, творчої наснаги і правильного вибору в житті. Після радісного літнього відпочинку школа чекатиме на своїх учнів.

Галерея "Учнівський квартал - 2019"

MOV04944

MOV04954

null

Кiлькiсть переглядiв: 636

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.