ВИПУСК 2021

Випускний вечір - надзвичайне свято: радісне, урочисте, яскраве, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, затишними класами, дорогими наставниками, які упродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

Кожного року свято випускного вечора в Ходосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було особливим не тільки для самих випускників, а й для всіх учасників освітнього процесу. І сьогодні воно не менш важливе, бо в доросле життя проводжали випускників 2021 року.

Випускники разом із батьками, вчителями, друзями і знайомими зібралися на шкільному подвірї, де на них чекала приємна, довгоочікувана мить – урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти.

Ведучою церемонії вручення стала заступник директора школи з виховної роботи Наталія Петрівна, яка своїми словами весь вечір розчулювала присутніх.

До винуватців свята звернулась Наталія Василівна, директор закладу, яка побажала всім випускникам успіхів, наснаги, нових досягнень, здійснення всіх задумів і мрій та щасливого майбутнього.

Розділив радість свята із випускниками Голова Феодосіївської громади Микола Леонідович. Вітаючи із закінченням школи, він побажав випускникам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх в життя. Микола Леонідович привітав випускників пам’ятними подарунками.

Найбільш хвилюючою та особливою була мить вручення свідоцтв про освіту та нагородження золотою медаллю за особливі успіхи у навчанні, адже до цього дня було 11 років сумлінного навчання. Цього року була вручена золота медаль Назару Попрійчуку.

Всі юнаки й дівчата, які закінчили школу, були щасливими та переповнені емоціями. Святкового настрою додавали виступи учнів початкової школи.

З вітальними словами до дітей звернулися перша вчителька Людмила Володимирівна, класний керівник Наталія Володимирівна, мама випускника Тетяна Василівна, які побажали від щирого серця сміливо ступити на стежку дорослого життя, взявши з собою свою мрію і теплі дитячі спогади.

У відповідь на всі привітання випускники подякували учителям і батькам за вогонь великої любові до них, за пророщені в їх душах зерна добра, любові, мудрості. Прощалися випускники із шкільним життям у ритмі пісні про шкільні роки.

І ось, в безхмарне небо, під веселий галас глядачів, злетіли повітряні кульки. Нове, доросле життя розпочалося.

Щасти вам, дорогі випускники! В добрий путь, на добрий час!

Галерея "Випуск 2021"

Кiлькiсть переглядiв: 876

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.