Свято наближається ...

Щорічно з приходом зими все навколо ніби перетворюється на казку. З неба падають пухнасті, лапаті сніжинки, навколо кучугури снігу, що яскраво виблискують на сонці. Майже в кожному будинку горять яскраві мерехтливі вогники. А бурульки, замерзлі на дахах будинків, створюють дивовижну, незабутню атмосферу. Але справжня казка починається, коли приходять новорічні та різдвяні свята.

Скоро Новий рік. Завтра почнуться зимові канікули, а сьогодні у нас у школі було весело і святково.

Кожен клас прикрашений іграшками, паперовими сніжинками, срібним "дощиком". У вестибюлі закладу стоїть красива ялинка, вона вся у кульках, намистах, іграшках. Усі вчителі та учні усміхнені та радісні. Школа готується до свят і новорічний дух вже поселився в нашому закладі!

Усі — і дорослі, і діти завжди з нетерпінням чекають новорічних свят та дива. Усі знають, що на свято завітає Святий Миколай, і буде казка, буде диво, і звичайно подарунки. Тож 24 грудня до школи завітали гості, які виконали ролі святого Миколая — Микола Леонідович, голова Феодосіївської громади та Микола Васильович, начальник відділу гуманітарного розвитку. Вони принесли величезні мішки з подарунками-солодощами. Під час зустрічі Микола Леонідович зазначив, що діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість, наше майбутнє. Голова громади привітав учнів з прийдешніми святами, побажав малечі здійснення мрій, позитивних емоцій і веселих свят.

Після свята ми попрощалися на цілих два тижні — адже на нас чекають зимові канікули.


Галерея "ДО НАС ЗАВІТАВ МИКОЛАЙ"

Кiлькiсть переглядiв: 1004

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.