Екологічний проєкт "НАШЕ ПОКОЛІННЯ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"

Весна… і Чорнобиль… Як різняться ці два слова…

Весна приносить радість і красу, відроджує природу. Чорнобиль приніс нам смуток і біду, і не на рік, а на століття.

Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті чорнобильська катастрофа. Тридцять сім років пройшло з того часу, як вибухнув реактор на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. 26 квітня 1986 року смертоносна пилюка з ядерної печі покрила білі хати, квітучі сади, зелені ліси, засіяні поля. І тридцять сім років цвітом скорботи і суму зацвітають чорнобильські сади.

Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Для учнів 5-11 класів Опорного закладу "Ходосівський ліцей" цього дня були проведені інформаційні години, виховні заходи. А учні 1-4 класів взяли участь у екологічному проєкті «Наше покоління за чисте довкілля».

В цей день до Ходосівського ліцею завітав гість – Панда. Разом з Пандою діти провели естафету, пограли в екологічну гру, малювали на асфальті, та посадили Дерева Перемоги. Кожне висаджене дерево символізуватиме життя, незламність духу та віру в Перемогу.

Наприкінці заходу діти отримали від Панди подарунки - книжечки.


Галерея "НАШЕ ПОКОЛІННЯ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"

Кiлькiсть переглядiв: 1040

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.