ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ

Чорнобиль….. Не зі сторінок стародавніх літописів, і не з легенд та переказів увірвалось у наше життя це лячне й моторошне слово. Слово це стало символом горя й страждань, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів.

Чорнобиль - це назва невеличкого районного центру, що знаходиться в 130 км від Києва. Але в історію Чорнобиль увійде назавжди, як місто, що дало назву одній з найбільших в історії людства катастроф, яка сталася 26 квітня 1986 року.

Цього року ми відзначаємо 35 річницю Чорнобильської трагедії, але в пам’яті українського народу день чорнобильського лиха залишиться назавжди.

Вчителі та учні нашого закладу створили відеоролик «Чорнобиль не має минулого часу», в якому з дитячих вуст звучить біль минулого та надії на світле і прекрасне майбутнє нашої України. Адже кожна людина має любити і захищати свій край.

І якщо більшість українців будуть прагнути стати щирішими, милосерднішими і добрішими, будуть мати бажання на краще змінити свою країну, то Україна обов’язково стане процвітаючою у всіх відношеннях державою!

Чорнобиль не має минулого часу


ВІДРОДИМО НАШУ ЗЕМЛЮ РАЗОМ!

22 квітня відзначається Міжнародний День Землі. Це свято чистої Води, Землі й Повітря.

Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем. Мета цього дня - звернути увагу на проблеми навколишнього середовища.

Цього року відзначається 51-ий День Землі. В цей день проводиться безліч екологічних заходів, головними темами яких є відновлення біорізноманіття, кліматичні зміни та боротьба з пандемією коронавірусу.

Лозунг Дня Землі 2021 - "Відродити нашу Землю". Вважається, що в цей день кожен має зробити для Землі щось корисне: прибрати засмічену ділянку, чи посадити дерево.

Учні нашого закладу провели акцію «Відродимо нашу Землю разом!» та висадили на пришкільній території молоді дерева.


Галерея "Відродимо нашу Землю разом!"


Шкільне подвір’я – зона комфорту та безпеки дітей

Довгоочікувана весна прийшла і почала вбирати все живе в зелені шати, але разом із цим принесла з собою багато роботи по прибиранню та благоустрою території.

З 05 по 30 квітня у Феодосіївській об’єднаній територіальній громаді проводиться місячник благоустрою, мета якого - докорінно змінити ставлення жителів громади до життєвого простору та привчити їх не засмічувати довкілля і дбати про нього.

В рамках місячника, 16 квітня, в Ходосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася весняна толока. Не дивлячись на дощову погоду, вчителі та працівники закладу впорядкували і прибрали шкільну та прилеглу територію. Адміністрація закладу висловлює щиру подяку Матушевичу Сергію Петровичу, батьку учениці нашої школи, за наданий вантажний автомобіль. Завдяки йому було зібрано та вивезено декілька машин сміття. Виконані роботи покращили зовнішній вигляд шкільного подвір’я і забезпечили комфортне та безпечне перебування дітей на території закладу.

Як же радіє око від чистоти і порядку, який тепер панує на території нашого закладу. Ми всі хочемо бачити наш край гарним та квітучим. Ми готові власноруч зробити нашу Ходосівку чистішою і хочемо довести це! Прекрасна традиція збиратися на толоку і гуртом наводити лад -успішно продовжується. Якщо ти наш однодумець – приєднуйся! Це можливість для кожної людини простими діями покращити якість життя. Це – одна з найкращих справ, у яку варто вкладати свій час і енергію. Наші дії спрямовані на те, щоб очистити від сміття нашу спільну домівку. Ми хочемо прищепити людям і собі потребу не засмічувати свого села і дбати про нього.


Галерея "Шкільне подвір’я – зона комфорту та безпеки дітей"

Кiлькiсть переглядiв: 1001

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.