Благодійність напередодні Великодня

Україна об’єдналась у важкі, непередбачувані часи. Лихо, що прийшло на нашу землю, згуртувало свідомих громадян країни. Допомога пораненим бійцям АТОстала пріоритетною задачею кожного, кому небайдужа доля нашої країни. Ми, як і всі свідомі українці, намагаємося допомогти учасникам бойових дій. Силами небайдужих учнів та їх батьків вже успішно проведеноно ряд акцій, спрямованих на посильну допомогу бійцям.
Як кажуть у народі: не слова красять людину, а її вчинки. Допомогти пораненим бійцям АТО – це святий обов’язок кожного громадянина України.
День світлого Христового Воскресіння – символічний день перемоги світла над темрявою, добра над злом і життя над смертю. Так хочеться, щоб ця надія і віра скоріше втілилися в життя, щоб на нашу землю прийшов мир і спокій запанував в українських родинах. Саме напередодні свята наші учні разом з волонтером Глушко Тетяною Василівною відвідали військовий шпиталь, де проходять лікування та реабілітацію воїни, що постраждали під час антитерористичної операції. Діти приїхали до поранених бійців для того, щоб передати часточку домашнього тепла, турботи і великої вдячності. Школярі привітали поранених бійців із Великоднем та пригостили їх родинними пасками та іншими смаколиками. До їстівних подарунків учні додали вітальні листівки, листи, малюнки.
Діти спілкувались із пораненими, знаходячи теплі слова для кожного та дарували пасхальні кошики, бажали кожному бійцю зустріти наступний Великдень у країні без війни, поряд із власними родинами. Звучали щирі слова вдячності хоробрим воїнам за їх мужність, за патріотизм, за подвиг, який є прикладом юному поколінню.
Ми маємо об’єднатися у турботі про наших воїнів, ділитися з ними теплом наших сердець. Це допоможе нашим захисникам зрозуміти, що ми їх пам’ятаємо, що вони мають міцний тил.
Не будьте байдужими!
Слава Україні!

/Files/images/1-17/IMG_20190426_085552.jpg


Мандруємо Україною

Чудової квітневої пори учні 6 та 9 класів разом з класними керівниками здійснили екскурсійну поїздку до південної перлини України – Одеси.
Під час подорожі діти мали можливість ознайомитися з найвідомішими пам'ятками міста Одеси: театром Опери та Балету, Пасажем, Одеською Філармонією, пам'ятником герцогу де Рішельє, пам’ятником Дюку, Французьким бульваром, Потьомкінськими сходами, алеєю Слави. Відвідали юні туристи і Дерибасівську вулицю,яка розташована в самому центрі міста та оцінили її унікальну атмосферу і чудову архітектуру. Цікавою частиною подорожі стала не просто екскурсія, а захоплююча пригода – «Кримінальна Одеса»! Ми перенеслися в часи, коли народилася Одеса-мама, дізналися, чому так вабила Одеса аферистів і злодіїв; коли і як придумали контрабанду; хто створив і втілив в життя «Кодекс нальотчика», почули розповідь про неймовірні злочини і геніальні афери!
Надзвичайно цікавою була прогулянка між найвідомішими пляжами Одеси: «Аркадія» та «Ланжерон». Із захопленням учні спостерігали за життям промислової пам’ятки міста – найбільшим в Україні портом.
Одеса – місто, в яке хочеться повернутися і поринути в унікальну атмосферу, яку створюють місцеві жителі. То ж, до нових зустрічей, південна перлино!

Кiлькiсть переглядiв: 904

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.