Свято «Щедрі дари осені»

15 листопада відбулося свято для учнів початкових класів «Щедрі дари осені». Захід підготувала та провела разом зі своїми вихованцями та їх батьками класовод четвертого класу Бондаренко ТетянаБорисівна.
Осінь - різнобарвна, розмаїта пора. Спочатку вона золота й сонячна, потім - сумна, дощова, холодна, а іноді – сніжна і морозна. Саме цій непередбачуваній і мінливій порі року учні надіслали прощальне вітання.
Чи є пора багатша, щедріша на урожай плодів, ягід, овочів? Чи є пора прекрасніша за ту, коли в золото одягнені дерева?
Осіння пора не завжди асоціюється з дощем, холодом, першим снігом і похмурим настроєм. У наших юних вихованців осінь стала приводом не лише поспівати, а й потанцювати. У грайливій формі учні подякували осені за щедрі дари.
Свято стало радісною подією в житті школярів. Воно принесло дітям, батькам, вчителям надзвичайну насолоду та велике емоційне піднесення.
Щиро дякуємо вчительці початкових класів Тетяні Борисівні та її вихованцямза подаровану святкову атмосферу.

Галерея "Свято «Щедрі дари осені»"


Зустріч з представниками ювенальної превенції

Організація зустрічей учнів з правоохоронцями є ефективною формою превентивної роботи у школі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому. 20 листопада в нашому закладі освіти відбулась зустріч учнів 5 та 6 класів з представниками ювенальної превенції району.
Саме діти цієї вікової категорії потребують підвищеної уваги дорослих, тому що перебувають у активній стадії підліткового віку і легко потрапляють під негативний вплив. Правопорушення і злочин для них досить часто – акт сміливості, самоствердження. Про наслідки своїх протиправних дій вони не замислюються. Учні уважно слухали розповідь правоохоронців про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Спеціалісти дали змістовні відповіді на актуальні запитання. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейські нагадали дітям і основні правила безпечної поведінки при спілкуванні в соціальних мережах, розповіли про конкретні неприємні ситуації, і як їх уникнути, звернули увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Також нагадали юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів з Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста. Особливу увагу було звернено на тему булінгу в сучасному суспільстві та школі зокрема. Діти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації, давали питання, які стосуються теми зустрічі. Спілкування пройшло у формі діалогів, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно обмірковувати кожен свій вчинок.
Дякуємо представникам ювенальної превенції за співпрацю!

Галерея "Зустріч з представниками ювенальної превенції"


ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

У зв’язку з відзначенням Дня пам’яті жертв голодоморів, та з метою гідного вшанування закатованих українців та донесення до учнівської молоді об’єктивної інформації про трагічні події української історії, 22 листопада учні та вчителі закладу приєдналися до вшанування пам’яті загиблих співвітчизників, яке відбулось в ЦКМ села Ходосівка. В нашому селі практично немає таких сімей, які б не постраждали від голоду 1932-1933 років. Щоб знайшли спокій душі закатованих голодом, ми підтримали Національну акцію “Запали свічку пам’яті”.
До учасників заходу звернувся сільський голова Пянчук Микола Леонідович, який наголосив: гідно вшанувати пам’ять жертв та постраждалих від голодоморів – це наш моральний борг і громадянський обов’язок. І сьогодні маленький вогник свічки об’єднує нас у молитві за душі жертв Голодомору. Ми також згадуємо тих, хто ділився останнім шматком хліба і рятував співвітчизників від смерті. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять співвітчизників, земляків, які загинули внаслідок Голодомору 1932-1933 років.
Учні мали можливість поглибити свої знання про трагічні сторінки нашої історії, переглянувши документальні хроніки тих подій. Неоголошена війна проти людства, геноцид, назавжди наклав свій безжальний відбиток на всю нашу історію, на національну самосвідомість. Масштаби трагедії важко оцінити. Голодомор назавжди змінив хід історії українського народу. Він став одним із найважчих випробувань, що випали на нашу долю. Але наш народ вистояв.
Схилімо голови і запалімо свічі пам’яті за тими, що загинули голодною смертю, стали жертвами репресій тоталітарного режиму. Хай спочивають з миром загиблі… Нам, українцям, усьому людству – миру, добробуту і запашного хліба у кожному домі!

Галерея "ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ 2019"


ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

21 листопада вся свідома українська громадськість відзначає Дня Гідності та Свободи України. Щоб нагадати учням про доленосні події, які сколихнули нашу державу у листопаді 2013 року - лютому 2014 року класні керівники провели інформаційні виховні години для своїх вихованців. Вчителі згадали історичні передумови нового для українців свята, говорили про події минулого, які увійшли в історію як революція Гідності.
Беручи до уваги події 2013-2014 років, ми тепер геть по-іншому ставимося до хроніки подій минулого сторіччя. Як і сьогодні, тоді велася неоголошена війна керівництва Радянського Союзу проти українського народу, його прагнення до реальної незалежності, права на самовизначення. Вшановуючи пам’ять захисників Батьківщини, ми об’єднаємося та доведемо, що Україна – це незалежна та демократична держава, яка здатна протистояти будь-яким зазіханням на її суверинітет. В пам’ять про героїв Небесної Сотні і полеглих захисників України, ми повинні бути гідними їх подвигу, гордо нести звання «українець» та вірити в перемогу.
Ще одним заходом, приуроченим Дню гідності та свободи став перегляд старшокласниками документального фільму «Соловей співає. Доки голос має» в музеї «Дерево життя українського роду».
Це фільм не просто про українську мову, а про наше ставлення до неї. Ми живемо не лише у стані фізичної війни, але і у стані гібридної, інформаційної війни, коли ворог зазіхає на наш розум і нашу гідність. Зібрані факти та цікаві приклади не залишили наших вихованців байдужими, що свідчить лише про одне – українська мова сьогодні є сильною зброєю і навіть своєрідним імунітетом від неправдивої викрученої інформації. Тепер все залежить від нас. Від того, наскільки ми зможемо бути непохитними в інформаційній війні. Знатимемо свою історію настільки досконало, щоб не дозволяти нами маніпулювати. Дякуємо Видрич Олені Миколаївні за співпрацю у вихованні юних патріотів!

Галерея "ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ 2019"


Екскурсія + квест – це цікаво, яскраво, корисно!

Екскурсії для школярів – дієвий спосіб перетворити клас на колектив друзів. Пізнавальні поїздки дарують враження і хвилюючі спогади. Без них й дитинство – якесь неповне…
Кожна екскурсія, майстер-клас, квест – це яскраве, цікаве, корисне дозвілля, для дітей. Під час екскурсій школярі дізнаються про унікальний внесок українців у світову науку, культуру і мистецтво, знайомляться з сучасними професіями, компаніями і людьми, які своєю щоденною працею вибудовують наше сьогодення і майбутнє. Нещодавно учні 6 класу нашого закладу побували на двох цікавих екскурсіях в один день. Спочатку діти відвідали музейну експозицію «Шлях до космосу», яка знаходиться в музеї історії авіації та космонавтики, де екскурсію проводив чоловік, який про космос знає майже все, оскільки більше 20 років готував до запуску ракети і космонавтів на космодромі Байконур. Під час екскурсії діти здійснили подорож із минулого до майбутнього. Дізналися, як людина навчилася літати, чому пілоти часто керують літаками лежачи, для чого створили гелікоптер і як дирижабль допоміг людині дістатися космосу. Учні дізналися, чому на Місяці є Озеро радості й гори Карпати, чому не можна гуляти по Венері і скільки днів летіти до Марса. Відвідувачам розказали, чому спершу до космосу відправили собак і навіщо прив’язували перших космонавтів. Діти з’ясували, як обладнаний космічний дім і чим займаються космонавти на роботі і вдома. Юні дослідники побачили літак, вертоліт. Побували в середині справжнього космічного корабля, де відчути себе космонавтами! І на останок всі піднялися на борт літака, де кожен зміг поседіти за штурвалом. В цілому учні отримали багато цікавої та корисної інформації, яка допоможе їм краще зрозуміти та осягнути космічне майбутнє людства. Смачно пообідавши в Макдональдсі, діти відправились на виставку рухомого складу історичних локомотивів та вагонів— музейзалізничної технікипросто небана станціїКиїв-ПасажирськийПівденно-Західної залізниці, відкритий в2011році. Під час екскурсії діти побачили справжні паровози, поява яких 200 років тому змінила хід світової історії, тепловози та електровози. Школярі відвідали унікальні вагони в яких свого часу їздили Столипін, Сталін, Щербицький та інші керівники держави. Юні дослідники дізналися в яких вагонах є ванни і для чого їх використовують, навіщо стукають по колесах та до якого прогресу в машинобудуванні призвела лінь. Після екскурсії діти проходити цікавий квест музеєм локомотивів, під час якого їм потрібно було проявити пильність, зібрати потрібну інформацію і прочитати шифр, щоб дізнатися, що і де приховав для них привид на виставці. Всі діти були активними учасниками квесту, за що отримали солодкі подаруночки. Завдяки цікавим екскурсіям з пізнавальним квестом, шестикласники легко і з задоволенням засвоїли нові знання, здобули корисні навички і пережили яскраві емоції. Радісні та щасливі, обговорюючи побачене та почуте, діти поверталися додому.

Галерея "Екскурсія + квест – це цікаво, яскраво, корисно!"

Кiлькiсть переглядiв: 768

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.