Осінь щедра, прощавай

30 листопада відбулося свято для учнів початкових класів «Осінь щедра, прощавай». Захід підготувала та провела разом зі своїми вихованцями та їх батьками класовод другого класу Хлевнушко Надія Сергіївна.
Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, потім - сумна, дощова, холодна, а іноді – сніжна і морозна. Саме цій непередбачуваній і мінливій порі року дітлахи надіслали прощальне вітання.
Чи є пора багатша, щедріша на урожай плодів, ягід, овочів? Чи є пора прекрасніша за ту, коли в золото одягнені дерева?..
Осіння пора не завжди асоціюється з дощем, холодом, першим снігом і похмурим настроєм. У наших юних вихованців осінь стала приводом не лише поспівати, а й потанцювати. У грайливій формі учні подякували осені за щедрі дари.
Свято стало радісною подією в житті школярів. Воно принесло дітям, батькам, вчителям надзвичайну насолоду та велике емоційне піднесення.
Щиро дякуємо вчительці початкових класів Надії Сергіївні та її вихованцям, за подаровану святкову атмосферу.

Галерея "Осінь щедра, прощавай"


Відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів у закладі освіти

У зв’язку з відзначенням Дня пам’яті жертв голодоморів, та з метою гідного вшанування закатованих українців та донесення до учнівської молоді, об’єктивної інформації про трагічні події української історії, 23 листопада учні та вчителі закладу приєдналися до вшанування пам’яті загиблих співвітчизників взявши участь в загальносільській жалобній церемонії. Покладеними квітами до пам’ятника жертвам голодоморів та запаленими свічками ходосівчани пом’янули своїх рідних, близьких. Бо ж практично немає таких сімей, які б не постраждали від голоду 1932-1933 років. Щоб знайшли спокій душі закатованих голодом, ми підтримали Національну акцію “Запали свічку пам’яті”.

До учасників жалобної церемонії звернувся громадський активіст, дослідник історії рідного краю Моторний Микола Іванович, який наголосив: гідно вшанувати пам’ять жертв та постраждалих від голодоморів – це наш моральний борг і громадянський обов’язок. І сьогодні маленький вогник свічки об’єднує нас у молитві за душі жертв Голодомору. Ми також згадуємо тих, хто ділився останнім шматком хліба і рятував співвітчизників від смерті. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять співвітчизників, земляків, які загинули внаслідок Голодомору 1932-1933 років.

Неоголошена війна проти людства, геноцид, назавжди наклав свій безжальний відбиток на всю нашу історію, на національну самосвідомість. Масштаби трагедії важко оцінити. Голодомор назавжди змінив хід історії українського народу. Він став одним із найважчих випробувань, що випали на нашу долю. Але наш народ вистояв.

Схилімо голови і запалімо свічі пам’яті за тими, що загинули голодною смертю, стали жертвами репресій тоталітарного режиму. Хай спочивають з миром загиблі… Нам, українцям, усьому людству – миру, добробуту і запашного хліба у кожному домі!


Галерея "Відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів 2018"


Відзначення Дня Гідності та Свободи України

21 листопада у закладі освіти відбулася тематична лінійка з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи України. Захід, присвячений доленосним подіям, які сколихнули нашу державу у листопаді 2013 року - лютому 2014 року підготував Тищенко Іван Іванович з учнями восьмого класу.

Учасники заходу згадали історичні передумови нового для українців свята, говорили про події минулого, які увійшли в історію як революція Гідності.

Беручи до уваги події 2013-2014 років, ми тепер геть по-іншому ставимося до хроніки подій минулого сторіччя. Так само, як і сьогодні, тоді велася неоголошена війна керівництва Радянського Союзу проти українського народу, його прагнення до реальної незалежності, права на самовизначення. Вшановуючи пам’ять захисників Батьківщини, ми об’єднаємося та доведемо, що Україна – це незалежна та демократична держава, яка здатна протистояти зазіханням з боку сусідньої держави. В пам’ять про героїв Небесної Сотні і полеглих захисників України, ми повинні бути гідними їх подвигу, гордо нести звання «українець» та вірити в перемогу.


Галерея "День гідності та свободи 2018"


Кiлькiсть переглядiв: 290

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.