Зустріч старшокласників з мотиваційним спікером

Мотивація – рушійна сила, необхідна для подолання прірви, що лежить між бажанням і реальними діями. Але початкова натхненність новою ідеєю допомагає зробити лише перші кроки. Набагато складніше залишатися вмотивованим на складному шляху до мети. Про позитивне мислення і важливі життєві орієнтири учні 9-11 класів мали можливість поспілкуватись з мотиваційним спікером Андрієм Руденком.
Під час спілкування діти почули слушні поради, які допоможуть не збитися з обраного шляху. Лише віра в свої сили і чітке бачення бажаного результату допоможуть віднайти відчуття впевненості в тому, що завжди можна досягти більшого.
Кожен з учасників зустрічі переслідував свої цілі: наповнитися енергією, знайти відповіді на важливі запитання, позбутися страхів, почати діяти. Але найпопулярнішою причиною було бажання отримати свій «чарівний стусан». Мотиваційні семінари налаштовують учнів на наполегливу працю, допомагають організувати свій час і знайти свій напрям у світі професій. Завжди актуальним залишається вислів: «Навчіться вчитись!». Дуже важливо постійно збільшувати свої знання та прямувати в один крок з інноваціями. Стимулом до самовдосконалення можуть стати історії успіху відомих людей.
Щиро дякуємо нашому гостю за змістовну зустріч. Сподіваємось, що отримавши порцію мотивації, наші учні та учениці з новими силами зануряться у навчання. Адже незабаром вони поринуть у важливий період – знайомство з дорослим життям.

Галерея "Зустріч старшокласників з мотиваційним спікером"


Свято рідної мови

21 лютого 2020 року в Ходосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято Рідної мови . Учитель української мови та літератури Фастовець Ольга Миколаївна, зазначила,що рідна мова — це мова дитинства, мова казок і пісень, мова землі й трави, що вибивається з цієї землі, мова золотої бджоли й вишневого цвіту, над яким вона в'ється. Це слово синього неба і гомін нашої героїчної історії.
Мова єднає між собою різні покоління людей, вона передається як заповіт, як найдорожча спадщина . Світ захоплюється українською мовою, яка належить до першої трійки наймилозвучніших мов земної кулі. Вишукана у розмові інтелектуалів, строга і регламентована у діловодстві, легка і гнучка у бесіді друзів, образно багата, лексично наповнена в літературних творах. Саме такою є українська мова сьогодні.
Ведучі свята Єрмакова Ольга та Ігнатенко Іван зазначили,що рідна мова неповторна, співуча й мелодійна, бо увібрала в себе шум вічнозелених смерек, гомін полів і морів, запах луків і трав. Сила слова безмежна, хоч воно вмирало з голоду і бідувало, переслідувалось і заборонялось. Воно знову оживає і сміється, знов хвилює найтонші струни людського серця.
Активну участь у підготовці та проведенні свята взяли учні 5-11 класів та вчителі : педагог-організатор Попрійчук Наталія Петрівна, музичний керівникКосмина Олена Миколаївна , учитель української мови та літератури ПритисЮлія Василівна, учитель фізики та математики Алексєєнко Юрій Володимирович.
Учні 10 класу Попрійчук Назар та Хлєвнушко Ярослав в образах Кирила та Мефодіянаголосили про те, що першим було слово. А із слова, з рідної мови починається людина. Вона ходить по землі і перед нею відкривається загадковий дивосвіт з чарівними звуками, кольорами, формами. Відкривається дивовижна краса навколишнього світу - рідного краю. І куди б не пішла людина, її Батьківщина, земля , мова , народ завжди будуть поруч.
Активними учасниками свята стали учні 5 класу , які виразно декламували вірші про красу та милозвучність українського слова. Дівчатка 2 класу ніжно та проникливо виконали пісню" Я малюю", а хлопці впевнено, рішуче - пісню "Нащадки козаків". Ведучий свята наголосив, що вперше українську народну мову було піднесено до рівня літературної наприкінці 18 століття з виходом у 1798 році першого видання «Енеїди» Івана Котляревського, який вважається зачинателем нової української літературної мови. Тому учні 8 та 10 класу майстерно зіграли діалоги з поеми Івана Котляревського "Енеїда".
Учні 11 класу Ігнатенко Іван, Годун Дмитро, Єрмакова Ольга переконливо та артистично зіграли героїв соціально-побутової драми Івана Котляревського "Наталка Полтавка" , історичне значення якої в тому, що вона започаткувала нову укра­їнську драматургію, написану живою розмовною мовою, побудовану на засадах народності.
Учні 9 класу Кальченко Аліна, Бикова Вероніка та Ковадло Артем стали героями п'єси Миколи Куліша "Мина Мазайло." Драматург дуже обережно поводився зі словом, не терпів використання "не тих" слів, а українську мову знав дуже добре і високо цінував її, стверджуючи,що таких багатих та соковитих мов, як його рідна, дуже мало на світі.
Учні та вчителі переглянули відеоролики: "Цікаві факти про українськумову","Українська мова - мова української нації","Красивий кліп про Україну". Учениця 6 класу Хрипун Меланія мелодійно виконала українську пісню«Молода Україна» , учасниці вокального гурту "Передзвін" щиро заспівалипісню " Над Україною".
Ведучі свята декламували чудові вірші про красу України та українського слова:
Сади чарівні, мальовничії села,
Моя Україна - це пісня весела.
Це щира, багата, як світ, її мова,
Крилата, така мелодійна, чудова!
Її обереги - верба і калина.
Найкраща у світі - моя Україна.
Вітчизно свята, дорога Україно,
Для кожного з нас ти у світі - єдина!
Ведуча свята Фастовець О.М. побажала всім присутнім щастя, натхнення, світлого майбутнього, добра, тепла та миру.
Минають століття,минають віки,
Збігають рікою нестримно роки.
І будемо вірити,будемо жити,
Ми будемо слово і мову любити.

Галерея "Свято рідної мови 2020"


Зустріч випускників минулих років

Щороку школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Вони повертаюся у ті незабутні роки юності, які назавжди залишаються в пам’яті. Адже саме в школі людина пізнає перші уроки життя. Тут все, як колись: дзвінко щебече дітвора, заклопотані вчителі... Ніхто не в силах зупинити час. Та в цей день стається диво: з’являється можливість повернутись в найщасливіші дні дитинства.
Зустріч зі шкільним минулим — це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, екскурсії разом із однокласниками, є час подякувати мудрим вчителям за корисні поради.
За плечима багато прожитого і пережитого, пронесеного і перенесеного, побаченого й почутого. Але думки повертають в безтурботну і щасливу пору, де були радісні шкільні свята й буденний вир життя. Десь там, поза межами цього острова спогадів, вирує складне доросле життя. А тут усе залишилося майже незмінним, простим і зрозумілим. Ось чому попри всі негаразди, як найдорожчий скарб пам’ять береже чарівну теплу мить, коли єднаються серця, коли вік і посада втрачають свою вагу та значення, коли зустрічаєш велике шкільне братство.
Про цікаві моменти шкільного життя згадували класні керівники і випускники. На коротку мить ці спогади переривали виступи юних артистів.
Щиро дякуємо всім, хто знайшов час для приємної зустрічі та завітав цього дня до школи. Нам приємні слова вдячності за науку, за збереження духу знань і творчості. Бажаємо нашим випускникам здоров’я, наснаги та миру! До нових зустрічей!

Галерея "Зустріч випускників минулих років 2020"

Кiлькiсть переглядiв: 1002

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.