Зустріч випускників минулих років

Щороку школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Вони повертаюся у ті незабутні роки юності, які мабуть назавжди залишаться в пам’яті. Адже саме в школі людина проводить чудові роки життя. Тут все, як колись: дзвінко щебече дітвора, заклопотані вчителі... Ніхто не в силах зупинити час. Та в цей день стається диво: ви повертаєтесь в ті найщасливіші дні, коли світ переливається кольорами веселки, пробуджуючи в кожному серці надію.

За плечима багато прожитого і пережитого, пронесеного і перенесеного, побаченого й почутого. Але думками ви повернулися в юність, безтурботну і щасливу,де булирадісні шкільні свята й буденний вир життя.Хоч і пройшли роки, ви всі, напевно, пам’ятаєте і перше написання букви «А», і оту капосну таблицю множення.

Десь там, поза межами цього острова спогадів, вирує складне і не­зрозуміле доросле життя. А тут усе залишилося майже незмінним, простим і зро­зумілим. Ось чому попри всі негаразди, як найдорожчий скарб, пам'ять береже чарівну теплу мить, коли єднаються серця, коли вік і посада втрачають свою вагу та значення, коли живе і вічне – велике шкільне братство.

Роки летять, але наша школа не старіє і пам’ятає всіх своїх випускників. Скільки прекрасних справ на рахунку випускників нашої школи. Ми пишаємось, що випускники, які прийшли на цю зустріч – це люди, які знайшли своє місце в житті, стали добрими спеціалістами і поважними людьми.

По-різному склалося життя у кожного з вас. Але доля, мов терпля­чий учитель, кладе чистий аркуш, на якому немає колишніх помилок, і дає всім нам шанс почати все з нуля і писати далі книгу свого життя з великої літери.

Ми хочемо ще раз від щирого серця, від усієї душі побажати вам доброго здоров’я, щастя, успіхів, веселих зустрічей з колишніми однокласниками.

Пам’ятайте! Ви завжди бажані гості в нашій школі. До нових зустрічей!


Галерея "Зустріч випускників минулих років"


Квест у другому класі «Як козаки булаву завойовували»

07 лютого відбувся пізнавальний квест для учнів другого класу «Як козаки булаву завойовували». Змагання підготувала та провела Бондаренко Тетяна Борисівна.

Захід розпочався змістовною пізнавальною сторінкою. Вчителька нагадала дітям найвизначніші події козацької доби, цікаві історичні факти та імена героїчних особистостей.

А далі розпочалося найцікавіше. Діти об`єднались в дві команди та вирушили в мандрівку станціями, де вправно відповідали на тематичні запитання. Фінальною зупинкою стала станція «Спортивна». З азартом, захопленням, веселим настроєм пройшли конкурси. І перемогла «дружба». То ж, козацька булава дісталась обом командам.

Бажаємо нашим вихованцям старанно навчатися, здобувати знання про славне історичне минуле, пишатися своєю державою.


Галерея "Квест «Як козаки булаву завойовували»"

Кiлькiсть переглядiв: 322

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.