Тиха акція «Ангели пам’яті»

18 лютого у різних куточках світу проходить тиха акція «Ангели пам’яті», на якій традиційно паперовими янголами вшановується пам'ять про героїв України різних часів.

Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу. Паперових ангелів розвішують на деревах.

Цьогоріч до акції долучилися й учні Опорного закладу освіти «Ходосівський ЗЗСО». У кожному класі були проведені виховні бесіди, години спілкування на теми: «Ангели пам’яті», «Герої Небесної Сотні», «Вони прилетять ангелами з небес…», «Казка про Майдан», «Герої серед нас», «Герої не вмирають», «За Україну, за її волю», «Їх подвиг пам’ятатимемо завжди», «Небесна сотня. Хай вічна пам’ять лишається за вами», «Хто вони герої минулого і сьогодення?», «Небесна Сотня: герої не вмирають», «Небесна Сотня. Вони боролися за єдність України», «Ангели майдану», «З Україною в серці», «Майдан – символ національної гідності». Завідуюча бібліотекою підготувала фотодокументальну та книжкову виставку «Небесна Сотня – герої нашого часу».

Акція «Ангели пам’яті» перетворилася із невеликої місцевої ініціативи на масштабну народну акцію шани і любові по всьому світу. Дякуємо всім, хто долучився до акції і пам’ятаймо, що кожен ангел – не лише символ загиблих за Україну, а й знак небайдужості тих, хто попри всі складності творить нову омріяну Україну.

Вічна пам’ять Героям…


Галерея "Тиха акція «Ангели пам’яті»"


День Єднання

Сьогодні важливий день – День Єднання нас всіх!

Відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», 16 лютого 2022 року Україна вперше відзначає День єднання.

У цей день українці піднімають Державний прапор і показують всьому світу силу народу та незламне прагнення до миру.

Учні та вчителі нашого закладу долучилися до марафону Єднання. Були проведені години спілкування на тему єднання. О 10.00 всі разом виконали Державний Гімн України.


Галерея "День Єднання"

Кiлькiсть переглядiв: 1163

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.