З днем народження, моя Україно!

Україно! Мій духмяний дивосвіт/Files/images/den_nezalejnostyi/DSC07970.JPG

Голубінь над чистим золотом колосся

Через терни йшла до волі стільки літ,

І настав той світлий день, коли збулося!

На порозі осені поряд стоять два свята 23 і 24 серпня - День Державного Прапора і День Незалежності України. Тож громада села Ходосівка зібралась для відзначення 24 річниці вільної, воскресаючої, соборної нової України.

Синьо-жовтий прапор маєм ‒

Синє небо, жовте жито.

Прапор свій оберігаєм/Files/images/den_nezalejnostyi/DSC07976.JPG

Він святиня.

Прапор свій здіймаєм гордо,

Ми з ним дужі і єдині

Ми навіки є народом

Українським в Україні!

З урочистими словами привітання до присутніх звернувся голова сільської ради Рибак Віталій Володимирович, який зазначив, що одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. /Files/images/den_nezalejnostyi/DSC07972.JPG Кожний народ, шануючи свою історію, шанує і свої святині. Без сумніву, державний синьо-жовтий прапор і є однією із найголовніших святинь народу.

Український національний прапор має здатність кликати не тільки на урочисті мітинги і свята, а й на боротьбу за свободу і честь нації. Це наш історичний дух, наша совість і символ нашої незламності. Це вічно жива пам’ять і вічна мрія нашого народу. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної Української держави. Під цим прапором український народ на весь світ засвідчив своє прагнення до свободи, незалежності, гідного життя у єдиній сім’ї європейських народів. І сьогодні наші мужні земляки стоять на захисті суверенітету України під рідним синьо-жовтим знаменом.

Привітав односельців зі святом і депутат районної ради Глушко Микола Іванович.

Програма заходів включала традиційний велопробіг з державним прапором, виступ фольклорного коллективу, виконання народних та сучасних українських пісень учнями школи та дорослими ходосівчанами, частування гостей українськими стравами, яскравий святковий парад вишиванок, створення імпровізованої карти України дитячими долоньками, розваги для дітей.

Ми щиро всіх зі святом привітали/Files/images/den_nezalejnostyi/DSC07991.JPG

Рідну Україну величали,

І звучала мова наша рідна,

І пісня дзвеніла гордо.

З днем народження, моя державо!

З святом тебе добрим і святим.

Нехай лине завше тільки добра слава

Про мою країну звідусіль ./Files/images/den_nezalejnostyi/DSC07987.JPG/Files/images/den_nezalejnostyi/DSC07998.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 817

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.