Незвичайне зимове свято

«Баба Віхола прийшла, купу свят нам принесла»,— так кажуть у народі. І дійсно, ця пора року багата на веселі та яскраві свята. Тож, не дивно, що її урочистості найулюбленіші в дітей. День святого Миколая, Новий рік, Різдво, Щедрий вечір та ще багато інших зимових свят несуть у наші оселі та серця добро, любов, оновлення, злагоду та щирість радісних побажань.
День святого Миколая — найулюбленіше дитяче свято. На цю урочистість маленькі школярі чекають із нетерпінням. Тому і готуються до її відзначення охоче.
Новий рік — чарівне, загадкове і водночас веселе свято. Його люблять усі — і дорослі, і малеча. Новий рік несе із собою добрі сподівання, радість, щирість та віру у справдження найзаповітніших мрій.
Різдво і Щедрий вечір — найбільш знакові свята зими. Без них не можна уявити цю пору року. Різдвяні урочистості дуже природно поєднали у собі язичницькі вірування наших пращурів і нові, християнські традиції. У стародавніх віншуваннях, колядках, щедрівках, веселих обрядах і святкових піснях збереглася дивовижна краса, мудрість і глибина народної філософії, духовне багатство української нації.
Народні свята різдвяно-новорічного циклу дуже яскраві, колоритні, цікаві своєю самобутністю. У них найвиразніше представлені характер і духовний світ українського народу, його фольклор, традиції, побут. Саме тому проведення їх у школі доречне не лише заради розваги школярів, але й для виховання у них любові та шани до свого родоводу і його культури.
Класовод другого класу Гавриленко Людмила Володимирівна та її вихованці влаштували свято, яке гармонійно поєднало традиції усіх найулюбленіших зимових народних свят, стало чудовим подарунком для молодших школярів, адже окрім гарного настрою та розваг другокласники отримали чудову нагоду проявити свої таланти: відчути себе справжніми акторами, музикантами, танцюристами. Динамічне жартівливе дійство, рольові персонажі, щедрівки, колядки — усе це з захопленням спостерігали учні початкових класів на цікавому і змістовному святковому заході.

Галерея "Незвичайне зимове свято"

Кiлькiсть переглядiв: 811

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.