Хай звучить срібний голос першого дзвіночка!

/Files/images/1-17/DSC01553.JPG 1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школи.

Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий день, кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться якнайраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом. І в цей чарівний /Files/images/1-17/DSC01538.JPG час, дозвольте від щирого серця привітати усіх учнів, вчителів, батьків із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи.

На свято Першого дзвоника на шкільному подвір′ї зібралася уся шкільна родина. Лунала музика, слова привітання, радісні вигуки зустрічі з друзями. Прозвучали позивні, що проголосили початок свята. На свято завітали шановні гості – сільський голова Пянчук Микола Леонідович /Files/images/1-17/DSC01546.JPG та депутат Києво-Святошинської районної ради Власенко Олена Миколаївна. Перша вчителька першокласників Хлевнушко Надія Сергіївна вручила дітлахам їх перший шкільний підручник. Батьки звернулись до першачків зі щирими словами вітань та за українським звичаєм розіслали рушник на удачу.

Традиціями цього свята, що передаються від покоління до покоління школярами, стали барвисті вишиванки, гучний звук першого шкільного дзвоника й, звісно ж, найперший урок у навчальному році.

Усім, хто в цей День прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з оточуючими, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

/Files/images/1-17/DSC01555.JPG/Files/images/1-17/DSC01572.JPG/Files/images/1-17/DSC01575.JPG/Files/images/1-17/DSC01600.JPG


Міжнародний день миру

/Files/images/1-17/17mir/DSC01661.JPG Відзначення Міжнародного дня миру, яке за традицією відбувається 21 вересня, сприяє приверненню уваги дітей та молоді до питань збереження миру задля забезпечення стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги, що закладені у Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир.

Цей день надає унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципів людяності, свободи, доброти та поваги. Найбільше в світі щастя — це мир на землі, коли люди живуть спокійно, земля буяє квітом, а не /Files/images/1-17/17mir/DSC01663.JPG здригається від страшних вибухів, а діти вільно спілкуються, здобувають знання, щоб зробити наш край ще прекраснішим. Мир на землі — це найбільше благо, бо є тато і мама, ніхто не гине у боях, і багато радості у світі.

До Дня Миру вчитель англійської мови Притис Юлія Василівна підготували пізнавальний захід для учнів 5-11 класів, під час якого присутні переглянули презентацію, почули історію заснування свята та його символів — журавлика та голуба, події, які нині відбуваються на сході України.

Діти зробили висновок: з маленького миру в собі самому, в класі, родині, державі — починається й великий та благодатний мир на нашій планеті. Нехай усі ми навчимося розуміти і поважати одне одного, нехай почнеться на Землі нова історія — історія Людства, яке не знає воєн.

/Files/images/1-17/17mir/DSC01664.JPG


Відзначення Дня Вчителя

/Files/images/1-17/17-u/DSC01686.JPG Учитель... Як багато в цьому слові! Це одна з головних постатей в житті кожної людини. Саме вчитель допомагає батькам направити дитину на правильний шлях у житті. Він несе велику відповідальність за те, якою людиною стане в майбутньому кожен його учень. Своїм особистим прикладом вчитель вчить бути людиною, справжньою Людиною з великої літери. Ця професія дійсно дуже важлива і потрібна. До праці вчителя пред'являються високі вимоги. Більшість вчителів вкладають у серце кожної дитини всю свою душу і хочуть отримати емоційну, душевну віддачу, від якої з'являються нові сили, розуміння, що праця проходить не дарма.

/Files/images/1-17/17-u/DSC01672.JPG 29 вересня вихованці Ходосівської ЗОШ у піднесеному настрої вітали працівників освіти. Учні влаштували концерт і привітали своїх педагогів, дякуючи за безмежне терпіння і важку працю.

Сподіваємося, що подаровані в цей день позитивні емоції, нададуть нам наснаги на весь навчальний рік!

/Files/images/1-17/17-u/DSC01684.JPG/Files/images/1-17/17-u/DSC01695.JPG/Files/images/1-17/17-u/DSC01712.JPG/Files/images/1-17/17-u/DSC01713.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 202

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.