Український ярмарок

З метою поглиблення знань учнів про звичаї та традиції українців, розвитку особистісних творчих здібностей дітей, виховання ціннісного ставлення до традицій минулого колектив шостого класу з класним керівником Притис Юлією Василівною підготували осіннє свято «Український ярмарок».
Всі присутні на годину занурились в минуле і відчули себе учасниками дійства. Ярмарок для українського селянина завжди був очікуваною і бажаною подією. Як правило, великі ярмарки відбувалися в кінці літа і восени. Зібравши врожай хліба, овочів та фруктів, господар бачив, що з цього достатку можна щось продати, щоб прикупити щось з одежі, посуду або поміняти товар на товар.
Яких тільки див не побачиш на ярмарку! Хитрі купці рекламують свій товар, щедрі господині пригощають смаколиками, юні дівчата придивляються до хустин і за мить пускаються в танок.
Повертались з ярмарку не з порожніми руками, адже за відгадані загадки одержали винагороду – осінні фрукти.
Бажаємо вам, щоб завжди на ваших столах був достаток, щоб було що продавати, і за що купувати.
Щоб родила щедра нива,
Щоб у хаті все як слід,
Щоб довіку був щасливий
Український славний рід.

Галерея "Український ярмарок"


БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ»

Боротьба за Україну тривала багато століть і продовжується дотепер. Кожна історична доба має своїх героїв – тих, хто свою працю, здоров’я, навіть життя жертвує на благо рідного народу та держави. Всім нам добре відома політична та військова ситуація, яка нині склалася в нашій державі. Дуже тяжко розуміти, що кожного дня там, на сході нашої країни, гинуть наші патріоти. В такий момент ніхто не може стояти осторонь. В такий момент прокидається нестримне бажання зберегти життя кожного, хто зараз не з нами, хто зараз ризикує собою заради нашого світлого майбутнього. Наша армія сильна духом, але ніщо не надихає бійців так сильно, як щира підтримка маленьких патріотів. Ми пишаємось тим, що в цей складний та відповідальний для України час, школярі не залишаються байдужими, не стоять осторонь спільної біди. Діти дивляться телерепортажі, читають інтернет-сторінки, володіють інформацією і добре знають про події, які відбуваються в нашій країні. А ще – роблять правильні висновки і підкріплюють їх благородними вчинками.
У наші дні маємо чимало прикладів героїзму серед побратимів, які зі зброєю в руках боронять нашу державу. Багато солдатів, які були пораненні в бою, повернувшись додому, потребують як медичної допомоги, так і моральної підтримки. Саме тому напередодні Дня захисника України в навчальному закладі була проведена акція «Милосердя», яка проходила під девізом: «Чужої біди не буває». Під час акції діти приносили йогурти, соки, печиво, фрукти, а також малювали малюнки. 11 жовтня актив лідерів шкільного самоврядування Ходосівської ЗОШ І–ІІІ ступенів разом із волонтером Глушко Тетяною Василівною, відвідали українських військових, які зазнали поранень в зоні АТО та наразі перебувають на лікуванні в Національному військово-медичному клінічному центрі«Головний військовий клінічний госпіталь».
«Відчуття підготовки до поїздки не передати - щось було в душі надзвичайно важливе. На серці в усіх було трохи тривожно, адже як поводитися з тими людьми, в яких велике й гаряче серце, сповнене любові до рідного краю, яке радше згорить до тла, ніж зрадить; чиї сильні руки здатні міцно тримати автомат, і десь вдома ніжно пригортати рідних та близьких; очі, в яких світиться відвага; душа, яка завмирає від гімну, кровоточить разом із ранами України…», — діляться враженнями учасники поїздки.
Дорогою до Києва кожен був у своїх думках. Хтось дивився у вікно, а хтось говорив про майбутню зустріч із солдатами.
У гості до військовослужбовців школярі прийшли з гостинцями та малюнками. Учні побували у палатах багатьох відділень медичного закладу. Відчувалася певна внутрішня напруга людей, до яких прийшли школярі. А ще впадали в очі надто серйозні обличчя, відсутність посмішок і святковості в очах воїнів. Та діти не ображались, вони розуміли, як багато пережили ці люди у пеклі війни. Не так важливо, що саме було в пакунку, головне, що це подарувало частинку домашнього затишку і змусило наших бійців посміхнутися.
Діти висловили пораненим бійцям щирі слова вдячності за їхній героїзм та відвагу, побажали швидкого одужання та повернення додому. Діти на пам`ять сфотографувалися з військовими. Кожен боєць із теплотою приймав дитячу увагу та їхні побажання, дякував за турботу. Учні побажали воїнам, які, ризикуючи власним життям, взяли на себе важку й достойну місію – захист територіальної цілісності та недоторканості Української держави, міцного здоров’я на довгі роки, сімейного затишку і добробуту.
Для школярів ця зустріч стала справжнім уроком мужності і відваги.
Повертаючись додому, у всіх було ще більше переконання, що нашим обов’язком є в різний спосіб підтримувати воїнів-захисників і говорити їм про нашу вдячність, любов. Учні гідно виконали покладену на них місію. А найголовніше – діти власноруч доторкнулися до подій, були поряд з тими, хто сьогодні стоїть на захисті їх життя. Своїми ще не дуже міцними руками підтримали героїв, до стуку мужніх чоловічих сердець долучили щире биття своїх гарячих дитячих сердечок.
Всі добрі справи, до яких долучаються діти ще раз є підтвердженням того, що всі вони прагнуть миру і спокою, мріють бачити Україну єдиною і неподільною. Ми завжди будемо пам'ятати про наших героїв, а ще - свято вірити в те, що мир запанує в нашій країні і ми будемо жити в демократичній і незалежній Україні.
Дякуємо тобі, український солдате за те, що ти борешся за наше щасливе майбутнє, за мирне життя людей і, звичайно, за нашу Україну. Дякуємо тобі, друже, за те, що ти, прагнучи захистити всіх нас, підставляєш своє тіло під смертельні кулі. Будь певен, ти потрібен нам, потрібен Україні, потрібен усьому народу.
Слава Україні! Героям слава!

Галерея "БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ»"


Змагання «Спритні козаки»

Наш народ споконвіку ставив за культ лицарські традиції виховання, на них формувалась еліта нації, яка завжди боролася за свободу та незалежність держави. Тож не дивно, що зараз, коли українську молодь називають «поколінням нескорених», у школах акцентують увагу на вихованні у своїх учнях палкого патріота, відповідального громадянина незалежної України, мужнього захисника рідної землі з яскраво вираженою національною свідомістю, високим рівнем моралі та духовності.
Саме тому напередодні Дня захисника України було проведено спортивне змагання «Спритні козаки», в якому взяли участь учні 5-11 класів. Хлопці та дівчата показали свою спритність, силу та винахідливість. За змаганнями юних козаків залюбки спостерігали учні школи та вчителі. Хлопці та дівчата довели, що козацькому роду - нема переводу. Цікаво були проведені спортивні естафети та інші конкурси.
Цього року старання наших команд оцінювало журі у такому складі: Фастовець Ольга Миколаївна, Алексєєнко Юрій Володимирович, Сагач Наталія Володимирівна, Тищенко Іван Іванович.
У напруженій боротьбі перемогу здобули збірні команди 6, 11 класів та 7, 10 класів. Почесне ІІ місце здобули команди 5, 8, 9 класів. Закінчилося свято словами привітань від журі та урочистим врученням медалей командам.

Галерея "Змагання «Спритні козаки»"


Свято творчості

Напередодні свята Покрови в Ходосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов конкурс малюнка, ініціатором проведення якого став відомий філософ та громадський діяч Ігор Дідковського.
Любов до рідного краю, міста, села потрібно прививати з дитинства. Лише так можна виховати справжніх патріотів своєї землі, чесних, відповідальних і шляхетних громадян держави. Саме тому меценат запропонував цей конкурс, намагаючись з допомогою мистецтва посіяти в дитячих душах і серцях зернини щирої й безкорисливої любові до своєї родини, домівки, малої Батьківщини.Кожному українцю дуже важливо розуміти, що Україна – це я. Який я – така й Україна, треба завжди пам'ятати про це.
Діти радо долучилися до конкурсу, демонструючи справжні мистецькі здібності, виявили креативність, оригінальність у створенні композицій. Враховуючи особливості проведення конкурсу, кількісний склад учасників не обмежувався. Загалом, школярі представили 122 оригінальні роботи, в яких показали власне бачення теми конкурсу.
При оцінці робіт було взято до уваги творчий підхід, оригінальність задуму, художній рівень та майстерність виконання, відповідність тематиці конкурсу, органічне поєднання національних художніх традицій та сучасних тенденцій формостворення.
Журі конкурсу визначило переможців у кожній віковій категорії.У другий тур конкурсу було відібрано 21 роботу. Автори цих робіт отримали в подарунок книгу братів Капранових «Історія незалежності України» з автографом автора – Віталія Капранова та фото з письменником на пам`ять. Переможців другого етапу обирали представники від кожного класу і в результаті першу премію здобула учениця 10 класу Єрмакова Ольга, премія за друге місце дісталась учню 8 класу Б`яловецькому Артуру. Третє місце посіла учениця 8 класу Федорова Ольга. Окремо Ігор Дідковський відзначив роботу Опрі Софії.
На заході був присутній голова Ходосівської сільської ради Пянчук Микола Леонідович, який звернувся до учнів із зверненням про необхідність дбайливого ставлення до середовища, в якому живеш, поваги до надбань попередніх поколінь, шанобливого ставлення до народних традицій.
Конкурс став справжнім святом дитячої творчості. Дякуємо шановним гостям за підтримку талановитих дітей, заохочення їх до заняття художньою творчістю.

Галерея "Свято творчості"


Святкування Дня Учителя

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Наполеглива, чесна, натхненна праця вчителя збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людянстю. У серці кожного з нас не згасає пам'ять про першого вчителя, який своєю мудрістю та любов’ю вселив у нас віру в себе та допоміг знайти свій шлях у житті.
Напередодні свята всіх освітян між командами вчителів та учнів відбулися змагання з волейболу, в яких впевнену перемогу отримала «юність».
5 жовтня в школі панував піднесений настрій, адже зі святковим концертом з нагоди Дня Вчителя до закладу завітав народний ансамбль «Веселі музики» (керівник Олександр Чух, солістка Тетяна Школьна). Гості вітали вчителів жартівливими піснями та неперевершеною грою на народних музичних інструментах.
Свято вийшло теплим і душевним, нікого з присутніх не залишили байдужими приємні і влучні слова, сказані від щирого серця:

Допоки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Галерея "Святкування Дня Учителя"

Кiлькiсть переглядiв: 301

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.