Святкування Дня Українського козацтва та Дня захисника України

Напередодні великого свята Покрови, Дня Українського козацтва та Дня захисника України вся шкільна родина зібралася на урочисте святкування.
Вже давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво існує, як живе в кожній людині прагнення до вільного та незалежного життя. Козацтво – це стародавній український варіант демократії, це втілення прагнення нашого народу на самовираження та національний суверенітет. У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя. То ж і сьогодні сміливі нащадки козаків мають незламну волю до перемоги та патріотичний дух, який допомагає долати будь-які перешкоди.
Доброю традицією в Ходосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів стало привітання зі святом поранених бійців. Кожен класний колектив старається разом з солодощами подарувати нашим захисникам часточку своєї дитячої душі – щирої та справедливої.
Напередодні Дня захисника України група активістів шкільного самоврядування разом із волонтером Глушко Тетяною Василівною, відвідали українських військовослужбовців, які зазнали поранень в зоні АТО та наразі перебувають на лікуванні в Національному військово-медичному клінічному центрі«Головний військовий клінічний госпіталь». В наш час, такий складний для України, важливо, щоб кожен робив все, що може, задля загальної справи захисту нашої держави. В той час, як солдати мужньо відстоюють кордони нашої держави, ми маємо підтримувати їх і вселяти віру в те, що їм дійсно є за що боротися.
Сучасні герої – сміливі, відчайдушні патріоти, які не шкодують свого життя за свободу Батьківщини. Саме з такими героями зустрілись наші старшокласники в стінах госпіталю. Діти мали змогу поспілкуватися з солдатами, що брали безпосередню участь у військових діях, роздати їм солодощі та сувеніри.Бажаємо нашим захисникам швидшого одужання. Нехай віра у добро та життєва мудрість не покидають вас на обраному шляху!
Після завершення уроків святкування продовжилось. Дві збірні команди юних козаків зійшлись в запеклому протистоянні інтелектуально-спортивного змагання «Козацькі забави». Почесним гостем нашого свята став учасник АТО Корнієнко Олег Григорович.
На учасників змагань чекала захоплива мандрівка в історію українського козацтва та багато фізичних випробувань. Вболівальники активно підтримували своїх однокласників, додавали їм азарту та волі до перемоги.
Змагання завершилось перемогою куреня «Воля». Але хочеться підтримати всіх учасників свята. Пам’ятайте, ви – нащадки славних українських козаків, ви — майбутнє України! Нехай завжди у ваших серцях залишиться спомин про героїчну звитяжність українського козацтва, яка стала з’єднувальною ланкою між минулим і майбутнім нашого народу. Тож своїми знаннями, працею, здобутками, будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю, бережіть волю і незалежність нашої держави!
Слава Україні!

Галерея "Святкування Дня Українського козацтва та Дня захисника України"


Свято інтелекту та жартів

Немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Тому найважливіша професія на Землі – професія вчителя.
Усім, що є основою цивілізації, людство зобов'язане людям, які не просто володіють знаннями, але можуть донести ці знання іншим. Але немає вчителя без учнів. А це означає, що свято не тільки освітян, але і всіх, хто вчився і вчиться. Тому День вчителя – всенародне свято. Тож, давайте привітаємо всіх, хто коли-небудь входив до класної кімнати для того, щоб вчити і навчитися новому.
Напередодні Дня вчителя в нашому закладі освіти пройшла інтелектуально-розважальна гра «Я люблю Україну!» між командами учнів та вчителів.
Змагання проходило у вигляді окремих турів: «Моя країна - Україна», «Народ скаже, як зав'яже», «Цікаві факти про Україну», «Вірю – не вірю», «Впізнай пам’ятку архітектури», «Всяка пташка свої пісні співає», «Заміни літеру, щоб вийшло нове слово», «Вправний актор», «Конкурс знавців українських пісень».
Діти стали активними учасниками конкурсів, продемонстрували свої знання, логіку, спритність, артистичність. А вчителі на годину пригадали власне безтурботне шкільне дитинство. Сподіваємось, що цікаве та веселе свято запам’ятається і учасникам, і глядачам, а наші вихованці будуть гідними своїх предків, любитимуть рідну землю, поважатимуть свій народ і його мелодійну мову, оберігатимуть волю й незалежність України.
Любіть Україну і пишайтесь тим, що ви українці!

Галерея "Свято інтелекту та жартів"


Мандрівка до дивовижного світу археології та природи

03 жовтня учні 5 та 6 класів Ходосівської ЗОШ І – ІІІ ступенів здійснили екскурсійну поїздку до Національного науково-природничого музею Академії Наук України – одного з найбільших музеїв подібного спрямування у світі. У складі комплексу Геологічного, Палеонтологічного, Зоологічного, Ботанічного і Археологічного музеїв зібрано понад 30 тисяч експонатів, що розповідають про виникнення, будову і еволюцію Землі, її рослинний і тваринний світ, про історію матеріальної культури племен і народів, що заселяли територію України.
Учні побачили речі, виготовлені людьми епохи верхнього палеоліту, розглянули колекцію предметів найвідоміших культур, що існували на українській території – трипільської, скіфської, кіммерійської і сарматської. Особливо цікавими об'єктами для школярів були реконструкції стародавніх жител та численні діорами.
Один з найцікавіших музеїв комплексу – Зоологічний музей. Діти мали можливість оглянути понад 5 тисяч експонатів тварин. Ідучи залами музею, ми потрапляли у світ коралів, потім помічали у вітрині гігантського японського краба, омарів, лангустів... Прикрасою колекції комах є жуки-велетні і тропічні метелики. Серед риб звертають на себе увагу великі акули, осетрові і риба-місяць У залі птахів знаходиться найбільша діорама музею - «Пташиний базар». У залі ссавців знаходиться найдавніший експонат музею - опудало зубра. Тут же нас зустріли білий ведмідь, ламантин, сніжний барс і інші рідкісні ссавці.
Унікальні експонати пропагують захист природи і навколишнього середовища, впливають на естетичне виховання юного покоління.
Змістовні розповіді екскурсоводів допомогли розширити знання дітей про природу та складні взаємини людини і навколишнього середовища.

Галерея "Мандрівка до дивовижного світу археології та природи"

Кiлькiсть переглядiв: 838

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.