Акція "Милосердя"

/Files/images/1-17/17_-m/Фото-0003.jpg У цей непростий для країни час кожна людина повинна пам’ятати про важливість духовного подвигу, милосердя та патріотизму.

Учні Ходосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зі співчуттям та переживанням ставляться до тих людей, які воюють за наше мирне небо над головою. Саме тому напередодні Дня захисника України в навчальному закладі була проведена акція «Милосердя», яка проходила під девізом: «Чужої біди не буває».

10 жовтня учні разом з членом волонтерської організації Глушко Тетяною Василівною відвідали військовослужбовців, які отримали поранення /Files/images/1-17/17_-m/Фото-0006.jpg внаслідок виконання бойових завдань у рамках проведення АТО і проходять реабілітацію в Київському військовому шпиталі. У гості до військовослужбовців школярі прийшли з гостинцями. Не так важливо, що саме було в пакунку, головне, що це подарувало частинку домашнього затишку і змусило наших бійців посміхнутися.

Саме напередодні такого свята хочеться подарувати солдатам-захисникам святковий настрій та частинку душевного тепла. Це — простий і людяний спосіб сказати спасибі тим, завдяки кому ми зустрінемо це свято вільними.

/Files/images/1-17/17_-m/Фото-0013.jpg/Files/images/1-17/17_-m/Фото-0016.jpg


Відзначення Дня Захисника України та Дня українського козацтва

Сьогодні свято всіх зустріне,

Сьогодні все козацтво тут.

І в цьому залі радість лине,

Козацькі пісні всіх нас ждуть.

13 жовтня в нашому навчальному закладі пройшов Фестиваль козацької пісні. Розпочався захід урочистою маршевою ходою під звуки «Козацького маршу».

З вітальними словами до учнів звернулась педагог-організатор Попрійчук Наталія Петрівна і нагадала присутнім, що 14 жовтня Україна відзначатиме потрійне свято – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День Захисника України.

Для нас, українців, це свято християнське і національне водночас, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. Це свято мужнього воїна і визволителя, прекрасного сім’янина і продовжувача роду, порадника і друга.

Зараз наша держава переживає нелегкі часи і саме козаки є прикладом патріотизму, героїзму, мужності, волелюбності для підростаючого покоління.

Керувала парадом козацької пісні вчитель фізичної культури Загородна Алла Анатоліївна. Кожен класний колектив представив власну пісню та стройовий вишкіл.

Справжнім сюрпризом для учнів навчального закладу став подарунок колишньої випускниці нашої школи Сіренко Анни. Це український козак, виготовлений з повітряних кульок. Школярі з великим задоволенням зробили з ним селфі.


Галерея "День українського козацтва "

Кiлькiсть переглядiв: 197

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.