Акція "Милосердя"

/Files/images/1-17/17_-m/Фото-0003.jpg У цей непростий для країни час кожна людина повинна пам’ятати про важливість духовного подвигу, милосердя та патріотизму.

Учні Ходосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зі співчуттям та переживанням ставляться до тих людей, які воюють за наше мирне небо над головою. Саме тому напередодні Дня захисника України в навчальному закладі була проведена акція «Милосердя», яка проходила під девізом: «Чужої біди не буває».

10 жовтня учні разом з членом волонтерської організації Глушко Тетяною Василівною відвідали військовослужбовців, які отримали поранення /Files/images/1-17/17_-m/Фото-0006.jpg внаслідок виконання бойових завдань у рамках проведення АТО і проходять реабілітацію в Київському військовому шпиталі. У гості до військовослужбовців школярі прийшли з гостинцями. Не так важливо, що саме було в пакунку, головне, що це подарувало частинку домашнього затишку і змусило наших бійців посміхнутися.

Саме напередодні такого свята хочеться подарувати солдатам-захисникам святковий настрій та частинку душевного тепла. Це — простий і людяний спосіб сказати спасибі тим, завдяки кому ми зустрінемо це свято вільними.

/Files/images/1-17/17_-m/Фото-0013.jpg/Files/images/1-17/17_-m/Фото-0016.jpg


Проект «Скриня добрих справ»

/Files/images/098079898з9гнешпше875.jpg

Народна педагогіка стверджує: «Дивись. Не забудь: Людиною будь!» Хоч і сказані ці слова давно, проте не втратили свого значення і понині. Швидше, навпаки – сьогодні вони набули особливої актуальності.

Стремління до сяйва, високих ідеалів добра, справедливості, прагнення допомогти людям, бути їм потрібним, бути справедливим – ось що робить людину значною.

На цих загальнолюдських цінностях добре знається педагогічний та учнівський колектив Ходосівської ЗОШ I-III ст. Пророчими для нас стали слова О.А.Захаренка: «Якщо хочеш змінити світ на краще, зберегти його чисту красу, незайману святість, почни це робити з себе. І не завтра, а сьогодні, з цієї хвилини!» І цей заповіт став гаслом діяльності учнівського та педагогічного колективу. Бо добре усвідомлюють, що кожен з нас повинен бути творцем тільки доброго, носієм вічного і тоді в світі побільшає добра.

Лідери учнівського самоврядування Ходосівської ЗОШ I-III ступенів започаткували проект «Скриня добрих справ».

Мета проекту:

· Ознайомити учнів із Законами доброти, честі, справедливості;

· Формувати у школярів найвищі людські цінності: ввічливість, милосердя, людську гідність, чуйність, любов і повагу до ближнього;

· Виховувати почуття людської гідності, почуття чуйності, тактовності, здатності до співпереживання, бажання духовно вдосконалюватися;

· Формування в дітей ціннісного ставлення до власного життя, до інших людей, вміння жити у світі добра, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються в нашій країні;

· Розвивати творчу уяву, мислення, пізнавальний інтерес;

· Заохочення до добрих вчинків та корисних справ.

До проекту «Скриня добрих справ» увійшли різні благодійні акції та конкретні заходи. До здійснення цієї ідеї активно долучилися всі учні школи, їх батьки, вчителі та громадськість.

Добрі справи не вимагають матеріальних затрат, адже доброта в основі своїй безкорислива, а милосердя – безкінечне.

Учні, беручи участь у благодійних акціях, відчули потребу творити добро.

Даний проект розпочав гарну традицію добрих справ, реалізація яких сприяла прояву серед дітей і дорослих найкращих людських рис: доброзичливості, співчуття, турботи, прагнення допомогти.

Тож нехай оживає істина стара: «Людина починається з добра!»

Подаруйте добро іншим і воно повернеться вам сторицею.

Благодійна акція до Великодня «Великоднє диво»

Зустріч з представникам благодійної організації «Овес»

Кiлькiсть переглядiв: 3626

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.