ФУТБОЛ - ЦЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ГРА

Турнір з футболу серед учнів, присвячений пам'яті загиблого Героя Євгенія Багреєва. Ці змагання наближають нашу Перемогу, заради якої віддають своє життя українські Герої. Футбол - це командний вид спорту, який сприяє зміцненню дружби, відчуття взаємодопомоги, згуртованості колективу.

Футболісти Опорного закладу "Ходосівський ліцей" вибороли почесне друге місце та були нагороджені медалями та кубком

ФУТБОЛ - ЦЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ГРА


СВЯТО БУКВАРИКА

Ось і закінчився перший навчальний рік для маленьких першокласників - мешканців країни Школярії Опорного закладу «Ходосівський ліцей». Це був рік напруженої праці, рік перших успіхів і перших невдач. Діти стали на рік дорослішими, багато чому навчилися, багато дізналися нового. Радість і хвилювання охоплювали їхні серця, бо вони прощалися з 1 класом і першою своєю книжкою - Буквариком.

Свої знання, кмітливість, спритність вони показали під час цікавого квесту. Пройшовши всі станції та виконавши всі завдання, маленькі дітлахи були нагороджені сувенірами. Тож бажаємо дітям успіхів у навчанні, а батькам - любові, доброти, мудрості та бачити своїх дітей завжди здоровими і щасливими.


Галерея "Свято Букварика - 2023"

ВЕСЕЛЕ СВЯТО БУКВАРЯ


Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 19 травня в Опорному закладі "Ходосівський ліцей" був проведений тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

Учні ліцею зустрілися з представниками патрульної поліції. В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху.

Ми впевнені, що учні усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!


Галерея "Тиждень безпеки дорожнього руху"


Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишиванки – це міжнародне свято, що дозволяє зберігати та передавати нащадкам споконвічні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу наших пращурів-україців. Долучання дітей до історії допоможе створити атмосферу патріотизму та допомогти їм познайомитись із давніми традиціями наших предків.

Ось так креативно пройшов День вишиванки в Опорному закладі "Ходосівський ліцей".


Галерея "ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2023"


Підсумки регіонального етапу Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – важлива складова щодо формування ціннісних орієнтирів, громадянської самосвідомості та готовності щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави.
12 травня 2023 року було проведено регіональний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для старшої вікової групи.
Програма гри складалася із змагань та конкурсів переважно військово-спортивного спрямування: конкурсів строю та маршової пісні «Впоряд», «Тактична медицина» (надання першої домедичної допомоги, в т.ч. надання допомоги в зоні обстрілу), змагань «Стрільба», «Смуга перешкод», «Линва». А ще інтелектуальна вікторина «Відун» (на знання історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних часів, сучасних збройних сил України), творчого конкурсу «Ватра» та обов’язкового конкурсу «Прикладна фізична підготовка».
Опорний заклад «Ходосівський ліцей» у грі «Сокіл» («Джура») представив рій «Побратими», який посів почесне ІІ місце серед команд Феодосіївської громади та здобув найкращих результатів у таких конкурсах:
- конкурс строю та маршової пісні «Впоряд» (І місце, найліпшу підготовку продемонстрували Хотін Віталій та Шакун Марк);
- конкурс «Тактична медицина» (І місце, найкраще знання, навички та виконання завдань з надання першої домедичної допомоги, в тому числі надання допомоги в зоні обстрілу показали Цюцяк Світлана та Михайлов Денис);
- інтелектуальна вікторина «Відун» (І місце, знання історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних часів, сучасних збройних сил України проявили Мигас Павло та Бучко Юрій);
- конкурс «Стрільба» (ІІ місце, вправність стрільби з пневматичної гвинтівки по мішенях показали Гриценко Олександра та Розсоха Владислав);
- творчий конкурс «Ватра» (ІІ місце);
- конкурс «Прикладна фізична підготовка» (ІІІ місце, майстерність у виконанні завдань проявив Годун Андрій);
- конкурсу «Смуга перешкод» (ІІ місце);
- конкурсу «Линва» (ІІІ місце, активно себе проявив Єресенко Валентин).
На урочистому закритті переможцям, призерам та активним учасникам козацької гри вручалися грамоти. В усіх учасників залишилося багато незабутніх вражень, емоцій; вони набули нових знань, навичок та досвіду.

Все буде Україна!

Галерея "Джура 2023"

Кiлькiсть переглядiв: 1104

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.