Родинний фестиваль

19 травня 2018 року в Ходосівці відбувся черговий родинний фестиваль. Сім’я –– джерело любові, поваги, єдності та прихильності, всього того, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство. А сімейне дозвілля, яке передбачає духовне спілкування родини і зміцнення духовних зв’язків між людьми, має неповторний ефект. Це був нереально емоційний день з хорошими людьми в хорошому селі.

Уся мистецька програма була спланована таким чином, щоб кожен міг долучитися до дійства, зануритись у казковий світ мистецтва за допомогою пісні, танцю, відтворення козацьких боїв, цікавих українських звичаїв.

Під час заходу всі охочі змогли взяти участь у майстер-класах, розвагах, долучитися до спеціальних конкурсних програм для дітей та дорослих. На свято завітали всі, хто з трепетом сприймає українські традиції та підтримує українську культуру. Кожен охочий зміг почастуватись кулішем та солодощами.

Учні Ходосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали учасниками концертної програми. Учасники спортивних секцій та творчих колективів отримали від сільського голови Пянчука Миколи Леонідовича почесні грамоти. Щиро вітаємо призерів, бажаємо нових спортивних та мистецьких звершень.


Галерея "Родинний фестиваль"


Свято «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало душі»

17 травня українці відзначають День вишиванки. свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення національного вишитого одягу та об’єднати українців. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід, як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Учнівський та педагогічний колектив нашого закладу освіти приєднався до святкування і шкільні коридори заповнили барви традиційного і сучасного національного одягу.

Щоб надати цій події ще більшої урочистості, учні третього класу разом з класоводом Сіренко Оксаною Федорівною підготували свято «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало душі». Разом з юними артистами присутні глядачі поринули в чудовий світ народних традицій. Учні розповіли про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка. Прозвучали веселі пісні, дітлахи закружляли у ритмічному танку. Приємно усвідомлювати, що наші вихованці відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.


Галерея "Свято «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало душі»"


Акція «Милосердя»

У кожного свідомого громадянина України, події, що відбуваються на Сході, болем відгукуються у серці, адже поранено,скалічено, вбито вже кілька тисяч мужніх захисників рідної землі. Вони – цвіт нашої нації , вони – наша гордість і слава. Вони і зараз стоять не на життя, а на смерть, захищаючи нас від страшного лиха. Стоять там, щоб ми могли мирно жити і навчатись, мирно працювати. Воїни АТО борються за нас, підтримують нас. А що можемо зробити ми для того, щоб підтримати їх?

Розуміючи свою причетність до всіх подій, які відбуваються в нашій країні, учнівський та педагогічний колектив навчального закладу втретє за рік провели акцію «Милосердя».

8 травня, в День пам’яті та примирення, учні Ходосівської ЗОШ I-III ступенів разом з членом волонтерської організації «Народ і армія єдині» Глушко Тетяною Василівною відвідали військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань у рамках проведення АТО і проходять реабілітацію в Київському військовому шпиталі. У гості до військовослужбовців школярі прийшли з гостинцями. Діти принесли з собою йогурти, соки, чай, солодощі та листи. Зустріч була дуже теплою, а бесіди з воїнами змістовними, адже учні змогли отримати відповіді на багато питань, які їх хвилювали. Розповіді воїнів викликали у школярів почуття гордості за свою державу, за сміливість та хоробрість її захисників. У кінці зустрічі діти щиро побажали військовим швидкого одужання.

Зустріч з пораненими сприяла прояву в учнів найкращих людських рис: доброзичливості, співчуття, співпереживання, турботи, прагнення допомогти. Учні, беручи участь у цій акції, відчули потребу творити добро.

Ми впевнені, що ця зустріч не остання, адже нашої допомоги потребують багато воїнів. Тож творімо благо для тих, хто потребує, продовжуймо робити добрі справи.


Галерея "Акція «Милосердя»"

Кiлькiсть переглядiв: 160

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.